şükela:  tümü | bugün
  • merhabalar, kayseri'de yaşıyorum. dün gece facebook'da bulmuş olduğum bir numarayı aradım ve yanımdakilerle birlikte benden 380 tl talep ettiler, bu paranın atm'ye yatırılmasını istediler ve uyguladım, makbuzunu aldım ve whatsapp aracılığı ile makbuzun fotoğrafını gönderdim.

bu işlem sonunda benden 200 tl depozito istediler, borç bularak onu da yatırdım. daha sonra aynı işlemi uygulayarak makbuzun fotoğrafını gönderdim.

daha sonra telefon numaralarımızı engellediler ve başka numaradan aradığımızda sürekli; meşgulüm, müşterim var gibi sözlerle bizi oyaladılar ve saat artık 12 olmuştu.

daha sonra tüm numaralarımızı engellediler ve ulaşamıyoruz. makbuz, kadının tcsi, hesap numarası elimizde. yapabileceğimiz bir şey var mı? henüz 19 yaşındayım ve çok kötü bir anıma denk geldi. normalde böyle bir salaklık yapmam.

formatı sikmek istemezdim fakat siz abi ve ablalarımdan bir yardım bekliyorum.
    başlık, karakter yetmediği için böyle yapıldı.

edit: troll diyenler için makbuzların görüntüsü >
    kanıt niteliğinde değil tabii ki. fakat gerçek bu. gerisi inisiyatifinize kalmış.

edit2: yardım etmeye çalışanlara teşekkür, trolleyen arkadaşlar daha fazla teşekkür ediyorum. sayenizde gerçekten şu durumda dahi güldüm, bazı entrylere kahkaha attım. dediğiniz gibi tecrübe bedava edinilmez. 580 liraya bu kadar oluyormuş, biz de bu yolla bir şeyler öğrenmisdjgvkoasejdlglşaklşdsf
  • 200 tl depozitonun ne için istendiğini merak ettiğim durum. kadını iade edince 200 tl geri mi alınıyor? olay anında kadına bir zarar verilirse bu zarar depozitodan mı karşılanıyor? bu zararın miktarı neye ve kime göre hesaplanıyor? pezevenklerden bir bilirkişi heyeti mi oluşturuluyor?
  • bak hala hayat kadini diyor. dolandirilmissin hala karsindakinin hayat kadini olmadigini anlamamissin.

fuhus yapmanin resmi bir tarafi olmadigi icin o dekontu sadece pecete niyetine kullanabilirsin.
  • depozito'nun fahişelere uygulanmayacak şeyleri uygulanmaması halinde geri vereceğini söylediler.
    1. oral sex yasak (ağızdan ağıza yasak)
    2. anal sex yasak
    3. vücut üzerinde morarma olmayacak
  • sağlık olsun diye düşün ve giden daha büyük para olmadığı için şükret. bu saflıkla sizden ne paralar kaldırabilirlerdi. (bkz: ah bebişim saf bebişim)
  • (bkz: çok azgın bir anıma denk geldi)

sevgili ergen,

öncelikle bu kadar azgın olmanı doğal karşıladığımızı bilmeni isterim. hepimiz o azgın yolların derin dehlizlerinden geçerken yaralar aldık. ama senin aldığın yara hakkaten çok malakça lan! ergenliğinden utan olm!

neyse bir an sinirlendim kusuruma bakma.

testesteron seviyen dark side'a geçen anakin'den bile yüksek olabilir. hak veriyorum. günde 5 posta bile yapabileceğinden eminim. ama uçkurunla düşünmeyi bırakıp beyninle düşünmeye başlarsan senin için en hayırlısı olacaktır.

sözlerime devam etmeden önce bildiğin mal olduğunu söylemek isterim. sakın beni yanlış anlama. emin olmalısın ki benden sonra yazacak olan suser'ler afedersin ama seni bildiğin itin g.tüne sokabilirler. seni buna hazırlıyorum.

evet sevgili ergen dostum.

tc numarasını alıyorsun ve en yakın savcılığa gidip '' savcı bey ben fuhuş yapıcam derken bana sokuş yapıldı '' diyeceksin. yok yok böyle deme. '' çok azmıştım aranıyordum... '' yok bu cümle de olmaz. '' ibiğim yeni kızardı savcı bey belden aşağımın ne işe yaradığını yeni öğrendim ve denemek için ilan vermiş bir numarayı aradım. daha sonra bana para gönder dediler ben de gönderdim. ama hala yalnızım '' diyeceksin.

savcılık o tc numarasından şahısları bulur. ha bu arada para yatırırken makbuza '' fuhuş içindir '' diye not düşmüşsündür umarım yoksa işin sakat.

sözlerime son verirken sevgili ergen söylemek istediğim bir şey var.

(bkz: aklını s.kiyim)
  • parayı gönderirken açıklama kısmına "fuhuş" yazdıysanız; fuhuşunuzu yasal yollardan talep edebilirsiniz.
  • dolandırıldık diyip polise başvurun inanmazsınız ama bu olay çok insanın başına geliyor.
  • aslında ortada bir dolandırıcılık yok. amaç sikiş se bu yaşanmış.

ha taraflar yer değiştirmiş o kadar. o kadar kusur kadı kızında da olur. (bkz: soğuk duş) iyi gelir.

valla .

ps: yanımdakilerle birlikte derken.

edit : abi 10 yıldır sözlükteyim böyle bi şey görmedim. ps de sorduğum soruya cevap geldi. yetmedi makbuzların resmi geldi. troll sanıyordum adam gerçek çıktı rıza baba . ben şok.
    edit 2 : işin tuhaf yanı ciddi ciddi yardımbekliyor ekşicilerden parasını geri alabilmek için . aşırı doz testesteronun beyin fonksiyonlarına verdiği zararın seviyesine bak : internet üzerinden numarasını bulduğu ( ve dahi deposito (!) ödediği ) hayat kadını(!) na kaptırdığı parayı geri alabilmek için ekşicilerden yardım istemek. study case olur bu be.