• mahinur ergunun yeni dizisi takip etmek için gerek ve yeter koşul.
  • ahmet mümtaz taylanın rol aldığı dizi. o zaman izlenebilir.
  • kadro zayıf , zor bir güne konulursa çabuk biter ama kolay bir gün de yok zaten
  • ciddiyetle neymiş diye bakmama rağmen mehehe diye güldüren basitlikte bir teaser'a sahibi dizi.

ne halt yiyorum ben burda der gibi bir hali var birkan sokullu'nun da. dizilerin patır patır döküldüğü, sektörün suyunun çıktığı şu günlerde merak bile uyandırmamıştır.
  • üç bilemedin beş bölüm verdiğim dizidir (ben böyle deyince de tutar genelde ilginç bi biçimde).
  • birkan sokullu'nun terk ettiği burcu biricik'i on bölüm sonra pişman olup yeniden elde etmeye çalışacağı dizi olacaktır.
  • kanal d'de yayınlanacağı için geniş bir seyirci kitlesi hedefleyecek ve bu sebeple bazı klişelere, reyting garantili senaryo tekniklerine maruz kalacaktır ancak mahinur ergun yazıyor arkadaşlar, o klişelerin arasında tadımlık mahinur ergun diyalogları alsak bile mest etmeye yetecektir.

mahinur ergun burayı okuyorsan, kadının hasısın, seni çok seviyorum. lütfen reyting kaygılarına o kadar da kurban gitme.
  • tv'de dönen reklamında 2 kadın karşılaşır ve aralarında şöyle bir muhabbet geçer;

+ben kerim'in karısıyım, sen?
    - 1,5 aylık hamileyim :'((

ahahah bu nasıl saçma replik kardeşim..

bana kalırsa ömrü pek uzun olmayacak dizi.
  • sanırım sırf kendisi istediği için bir başka kadını katakulli ile zor duruma düşürerek bir adamla evlenen bir orospu karakterin kahramanlaştırılmaya çalışıldığı dizi... yalnız bu orospuluk da ne prim yaptı ha...
  • her çıktığında beni muazzam ifrit,sinir eden bir fragmana sahip dizi. hele küçük kızın "sen ne biçim babasın, hep kendini dövdürttürüyosun" repliği sinir ve tahammül katsayımı tavana vurduruyor.
hesabın var mı? giriş yap