şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: danone hayat)
  • (bkz: pelinsu)
  • son zamanlarda içtiğin çok kötü tadı olan su ve bunu parayla satın aldığım için kendime küfür etmeme neden olan su.
  • izmirde 6 farklı kaynaktan su satıyorlar, salihli sardes , emiralem cansu kaynakları kahir ekseriyetle dağıtılıyor, lojistik olarak çok yakın, işyerine bunlar gelince verilen hayat su markasına para çöpe gitmiş gibi hissettim, sonra bir baktım ki, sakarya çamlıca mineralli suyuda gelmiş, sordum fiyat farkı var mı diye, yok dediler, dedim hep bundan getirebilirmisiniz değişiyor sürekli filan dediler.

saka suyun attığı kazıktan sonra evimin oradaki hayat su bayisinde sakarya kaynaklı suyu bulurum umuduyla aradım, taradım lakin çoğunlukla emiralem suyunun geldiğini söylediler, hayat su alıp beğenmezseniz üretim kaynağına bakınız, şekerpınarı da var, sakarya çamlıca da var, salihli sardes te var.

saka nın bok yediği rezaletimsi durum için (#77883439)
  • bugun mecburen siparis verip deneyelim dedik, ustunde cansu yazanindan geldi. valla musluktan doldurup getirmisler gibi, hayatimda bu kadar musluk suyu tadinda baska bir damacana su icmedim. cidden biri ben bilmeden 1 bardak doldurup getirse bildigin sebeke suyu bu derim. bir de digerleri gibi 8tl degil 10tl.
  • hem pahalı hem de kalitesiz su markası. bugün marketten 1lt’lik 6’lısını deneme amaçlı aldık. eski kullandığımız daha ucuz marka sular bundan daha iyiydi.
  • bu firmadan su sipariş edecekseniz evinizde en az 2 günlük su olduğuna emin olun. bana daha 2 günden önce su getirdikleri olmadı...
  • mineralli su olduğundan yüksek iletkenlik değerine sahip, bu yüzden de çeşme suyu gibi tadı olan su. hem şekerpınarı, hem de sakarya kaynağından doldurulanlar için söylüyorum.
  • bulaşılmaması gereken su firmasıdır. android uygulamasından sipariş ettiğinizde bir daha bayiyi aramanız ve telefon veya android den sipariş etmemeniz gerektiği konusunda bayi tarafından "uyarılıyorsunuz". ayrıca damacanaları kirli olduğunda şikayet etmemeniz gerektiği konusunda da ayrıca telefon ile "uyarılıyorsunuz". zaten web sitelerindeki müşteri telefonları cevap vermiyor. bir daha asla sipariş vermem ve bulaşmam. mis gibi kendim gider başka markanın suyunu alırım.
  • pet şişelerinin tasarımını değiştirme kararını kim aldıysa gerçekten tebrik ediyorum. kırmızı kapak ve evian benzeri, şeffaf bant üzerine kırmızı logo diğer su firmalarından direkt olarak ayrılıyor ve çok daha kaliteli bir görünüm sunuyor. suyun lezzeti, kalitesi hakkında bir yorumum yok, yalnızca pazarlama ve sunum için yorum yapıyorum, başarılı bir hamle.