şükela:  tümü | bugün
  • merkezi samsun da olan istanbul ve azerbaycanda da şubeleri bulunan fbm estetik tıp merkezinin sahibi cerrah kişidir. en son gökhan güney olmak üzere bir çok ünlünün estetik ameliyatlarını yapan silikonlarını takan doktordur.
  • bu sabah tv'de denk geldim. kendisi oturmus kadin bedeni üzerinden ahkam kesiyor. yok memesi cok büyük kadinin ozguveni dusuk oluyor, yok poposu cok küçükse onu memeye uydurmak lazim uyumu önemli. hayir popo meme uyumunu sagladin ama kadin da göbek varsa buna rağmen mutlu olmayacaktir, göbeği de germek lazim.

yani adam oturmuş kadin bedeni kendisinin zihnindeki orantiya uymuyorsa ya da genel kabul görmüş ölçütlerden uzaksa kadinin psikolojisinin de negatif oranda etkilendigini estetiğin bu manada ruhsal onarimi da saglayacagini ballandira ballandira anlatiyor.

bi de elleriyle popo diyince poposuna, meme diyince memesine eliyle dokunup anlatmasi yok mu cok irrite etti beni sabah sabah. estetik cerrahi ne zamandan beri bütün kadinlari estetik algilarin icerisindeki ideal kadina dönüştürmeyi gorev bildi ya hu. benim bildigim bir degerlendirme gerektirirdi neden estetik müdahaleye ihtiyac duyulduğu.

ayrica doktor bey kadınların ideal ölçülerine takilacagina kendine silikon omuz taksin, gözümü kanatti omuzsuzlugu, hic bir ideal erkekte o kadar omuzsuz olmaz. kendisinin ideal kadinin memesini olusturuyor madem sen de ideal erkege yaklas biraz. mazallah özgüvenin negatif etkilenir psikolojin bozulur, üzülürsün.
  • bir kadının yüzünü dikiş makinesi gibi dikmiş bir cerrahtır. allah doktorlarla karşılaştırsın.