şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hayy kitap'tan çıkan bir kitap ve/veya yazar. yeni kitabının adı cern kabala deccal ve mehdi.
 • fena halde mahlas kokan bir isim.
 • yazdiklari ile beni cook etkileyen kisi.soyle bir yazi yazmis ... gercekten cok etkileyici !
  ---------------------------------------------------------------

  .istanbul’un alnı şu an secdededir!

  dünyanın geleceği içindir! kötülüğü deşifre maksatlı yazılarımız! ey cenab-ı allah'ın hikmet sahibi kulları! yazın! iyiliği ve kötülüğü! çünkü aldananlar var hâlâ! kabalist sufileri, 'şeyh' zannedenler var! israil için çalışanlar! 'tapınak' için! tapınak sadece kudüs'te bir mekân inşası değildir ki! topyekûn bir insanlığın inşasıdır! yeni kudüs! yeni insanlık! ve yeni insanların inşa edeceği yeni dünya düzeni! ama kökleri çok eskilere dayanır! 'atlantis'e kadar gider! o kadar eski işte! yeni atlantis! yeni olan sadece giysisi! yoksa ilk günaha kadar gider neredeyse! ataları tubal-kain'dir!

  ey insanlar! karanlık örtmesin sizin de o ışıklı kalplerinizi! 'atlantis'te öyle olmuştu! ışıksız kalmışlardı! karanlığın oğulları! dünyanın belli bölgelerine dağılmışlardı! ve sonra örgütlendiler gizlice! her ülkede! bir yer-altı faaliyeti! aralarında krallar, kraliçeler, başkanlar, stk yöneticileri, bilim insanları, yazarlar, sanatçılar, şirk-et yöneticileri ve'şeyh'ler var! hepsi de süslü cinlerle irtibattalar! çünkü bu dünyanın tüm bilgisi süslü cinlerde mevcut! en gizli konuşmalar, yazışmalar, belgeler, görüntüler! onlar bu dünyanın süsleri! gözlerinizi örtmek için! 'hakikat'i gizlemek için! sizleri kandırmak için!

  işte tam da burada! deşifre! ey cenab-ı allah'ın hikmet sahibi kulları! yazın siz de! iyiliği ve kötülüğü! belki de fazla zaman kalmadı! zion yükselecek! onun yapay ışıkları gözlerini kamaştıracak bu saf halkın! önce elinizdeki 'ateşten put'ların içinden görünecek! parıltılı sahte ışıklarıyla! inanacaksınız ona! dünyadaki bunca kaostan sonra bir kurtarıcı gibi gözükecek size! ey deccal çağı!

  ey iman hakikatleri! işte imtihan! mehdiyet ve deccaliyet! kanmayanlar 'nur' içinde olacaklar! kananlar içinse artık çok geç! yanacaklar!

  'zaman' bildirecek size kendini! söze gelecek! ey ahir zaman! ben-im! zamanın sahibinden size haber getirdim! uymayın şeytana! deccalın 'su' dediği 'ateş'tir! kanmayın! hatırlayın! 'oku'yun! kalbinizdedir 'sır'! vahyin içinde! 'oku'yun! allah(cc) birdir! başka hiçbir 'hakikat' yoktur! sabredin ey müminler! rabbinizden 'bir' yardım muhakkak gelecektir! 'deccal'ı öldürecektir!

  bekleyin ey müminler!

  bizler de bekleyenlerdeniz!

  'nur' olsun yüzünüz! tanıyın! secdededir şimdi! başını secdeden kaldırdığı an tanıyacaksınız onu! alnında 'bir' secde izi!

  ey!

  ey mehdiyet!

  ey mehdi aleyhisselamın şehri aziz istanbul!

  zamanın sahibi allah'tır!

  kaldır secdeden başını artık!

  biz hazırız!

  seni görünce tanırız!
  ------------------------------------------------------

  benzer cok cok cook ilginc yazilar icin
 • cok sey bilen biri , yazdiklarindan belli ...

  insanin agzini bi karis acik biraktiran bir yaz daha ...

  --------------------------------------------

  şeytanın ‘dünya krallığı’ kime hizmet eder?

  geldiğimiz yer 'bir' bilinmezdir! hiç kimse bilemiyor geleceği! küresel şirk-etlerin tüm stratejik hesapları çöpe atıldı! yeni bir dünya var artık! bir taraf 'mesiyanik'! diğer taraf bekliyor! ama uyananlar çoğalıyor! anladılar ki bu 'tapınak'cılar hepimizi yakacaklar! putin! o da gördü sonunda! erdoğan! gördü! kraliçenin halifesinin saklı niyetini fark etti! kudüs ve tapınak! 'zeytindağı'! okuyun dedi! anladı! murdoch ziyaretinden sonra! herzl'in abdülhamid hanı ziyareti gibi! ah siz siyonistler! ateşe vereceksiniz tüm dünyayı o yere batacası tapınağınız için! ya sizler! içimizdeki tapınakçılar! farkında mısınız ki onca gizlenmenize rağmen bu halk sizi fark etmeye başladı artık! sufi kabalistler! gizli ritüeller öyle mi? ters dualar! kelimeler! hem de bunca zamandır! her yere yayıldınız! gizlendiniz! hiç bilmeden bu temiz halkı kandırdınız! ama istanbul'dan kudüs'e bir yol yok artık! kapandı o kapılar! yer-altı! ayasofya öyle mi? tapınakla takas mı edecektiniz? ah! akıllı kabalistler! taçlandıracaktı kraliçe hepinizi! şeytanın zümrütten tacıyla! alnınızın ortasına çivilenecekti o çipli kabalist 'haç'! kuyruk sokumunuzdan girecek bir şeytan enerjisiyle! yükselecekti içinizden yılan! siz 'taç'lanırken! ah sizi gidi kabalist sufiler! gizli halifeler!

  ümmidir bu ümmet! kimse kandıramaz ümmi olan o 'bir' kalbi! aklın stratejileri işlemez! sizlerin kalbi, strateji de yapamaz o 'bir' kalbi olanlar için! manaya kapalıdır çünkü! kapıda kaldınız o zaman! o küçümsediğiniz, dağ köylüsü hacı amcanın kalbi sizlerin tüm stratejilerinizi bozar! çöpe attırır! öyle de oldu işte! ne yaptınızsa durduramadınız! tuğrul kuşunu! hakikate uçtu! kanatlarının altına alarak tapınağa karşı duran kim varsa! orta asya'nın o uçsuz bucaksız bozkırlarında uçuyor şimdi! yüksek dağların zirvesinde! özgürce!

  sırdır bundan sonrası bu hakikat yolculuğunun! şeytana kapalıdır! çünkü şeytan, kâğıtlarda yazanları okuyamaz! ateştir ya! yaklaşır okumak için! ama daha okuyamadan, kendi ateşiyle kâğıtları yakar! sırdır işte! kâğıtların bilgisi! ormanların!

  kuşların, çocukların, berrak ırmakların, harflerin, kelimelerin! sırdır! sırdır! sırdır! şeytan bilmez bu sırrı! anadolu'nun o ıssız dağ köyünde yaşayan hacı amca bilir ama kalbindeki sırrı! korur onu her 'şey'den!

  biz de biliriz evet! sen de bilebilirsin aslında! 'oku'sana! kalbinde sana 'emanet' edilmiş vahyi! sana indirildi o! yalnız sana! şeytanın bilmediği sır onun içinde! iç içe kalbinle! 'bir' cennet sırrı! biliyorsun değil mi? sen cennet'e girebilirsin ama şeytan giremez bir daha! bunun için işte! dünya krallığının peşinde!

  o zaman söyle sen de onlara! dünya sizin olsun, cennet bizim deyiversene!

  ey ahiretsizler!

  ey vicdansızlar!

  ey seçkinler!

  'dünya kralı' olmak isteyen şeytan ahirete inanıyor ama! kıyamet günü bırakıp kaçacak sizi!

  yanacaksınız hepiniz!

  ey tuğrul kuşu! ey hakikat! bildik seni! tek 'hakikat' sensin!

  kalbimizdesin! 'simurg'sun! biriciksin!

  sonsuza kadar tek 'bir' hakikate varabilmek için kanat çırpacaksın!

  sonunda da kendi hakikatine varacaksın!

  hû!

  .
 • bugun gosterime giren ve sozlukte de reklami olan drakula filmi icin ''karanlıklar prensi, fatih'e karşı... mesaj açık: kurtuluş, "kan"dan geçiyor! http://www.iyibilgi.com/haber.php?haber_id=340627 … ve istanbul'un sırrı!'' demis kisi .

  "3 ekim'de gösterime girecek olan dracula untold (dracula: başlangıç) filminde, dracula'nın fatih sultan mehmet'le savaşı anlatılıyor. fantastik öğeler taşıyan filmde dracula'nın, doğaüstü güçlerin de yardımıyla türk ordusuna karşı topraklarını savunmasının hikayesi anlatılıyor. "bazen dünyanın yeni bir kahramana değil, bir canavara ihtiyacı olur" cümlesiyle başlayan filmde, dracula'nın ailesini ve topraklarını korumak için vampir olduğu anlatılıyor. kazıklı voyvoda olarak bilinen eflak valisi 3. vlad'a dayanan hikaye, bram stoker'ın yazdığı dracula hikayesinden yola çıkıyor. film tüm dracula hikayelerini tarihi ve fantastik bir bakış açısıyla harmanlıyor."
  türk düşmanlığının popüler kültürdeki gizli öznelerinden biri olan drakula'nın tam da bu zamanlarda sahneye sürülmesi manidar. keza güçlenen, "yenilenen" türkiye imajına hollywood üzerinden karşılık veriliyor. ancak bu kez operasyonun odak noktası istanbul'u fetheden fatih sultan mehmet. filmde drakula'yı "kara sanatlara" muhtaç eden şeyin osmanlı "mezalimi" olduğu gösteriliyor ki mağduriyet zırhına büründürülen vampirizm de tek kurtarıcı rolüne sokuluyor.
  osmanlı üzerinden türkleri ve islam'ı karalama kampanyasında istanbul'un merkeze oturtulması önemli, keza istanbul'un "sırrı" kurtarıcı kılığına bürünmek isteyenlerin gerçek doğasını afişe etmesinde yatar. dünya her geçen gün daha çok kaosa savrulurken istanbul'un gücünün nötralize edilmesi onlar için şarttır yoksa bütün planları suya düşecektir.

  yakın zamanda kazıklı voyvoda ile akraba olduğunu açıklayan prens'in temsil ettiği odak türkiye'ye karşı yeni bir planı devreye sokuyor olabilir.
  bu arada filmin bir seri olarak düşünüldüğünü de belirtelim...
  www.iyibilgi.com

  ------------------------

  bahsi gecen prens de ingiltere prensiymis ve gectigimiz gunlerde transilvanya'da ev almis .
 • gayet kabalist bir adam gibi geldi. kalbimizdeki sır, vahiy ile içimizdeki ışık, tanrısallık arasında pek bir fark göremiyorum. sanki tasavvufi akımlar zaten böyle görüşlere yakınlığı sebebiyle şeytanilikle suçlandığı için, aynı anda hem şeytana, kabalaya, cern'e söveyim hem de tassavvufi fikirler yayayım demek için çıkmış birisi gibi. ha ben zaten ne kabalacıların ne sufilerin şeytanın uşağı olduğuna inanıyorum o ayrı. yine de adamın günahını almayayım, doğru düzgün okuyayım bi.
  edit: diğer bir ilginç örnek de aytunç altındal, kendisi melami hurufi bir kökenden geliyor ve kabalayla, masonlarla, gül ve haçla uğraşıyor. her şey çok karışık. bi de budistler var dünyada.