şükela:  tümü | bugün soru sor
 • her açıdan geçerli durumdur.

  hayat erkeklere güzel. hiç öyle kıl tüy mevzularına girmeyeceğim.

  erkekler olarak düz mantıksınız. çoğunuz duygusallıktan uzaksınız.

  ayrıntılarda kaybolmak yok,

  anlam çıkarmak yok,

  derinlemesine düşünmek yok.

  çok düz ve tasasız insanlarsınız. kadınlar gibi detaylı düşünüp strese girmiyorsunuz.

  hayat size güzel..
 • üç karikatür argüman gösterilerek sıçılmış tespit.

  ne kadar anlam çıkarmışsın hakkaten.
  çok derinlemesine düşünmüşsün.
  bayağı da ayrıntıda kaybolmuşsun.

  canım sen galiba erkeksin?
 • katılamadığım önerme.

  şantiyede çalışan bir mühendis olarak "erkekler strese girmiyor" sözünü ise reddediyorum. stresin vücut bulmuş hali benim.

  stres nedir diye sorsalar cevap: ben.
 • evet kadınların da erkeklerin de belli zorlukları var, şu cinsiyet daha zor diyemeyiz.

  lakin kadınların dünyasının 21 yaşına kadar pembe olduğunu uzmanlar söyler. yani bu demek oluyor ki sizin ayrıntılı düşünmenizden kasıt siz belirli bir olaya masallar diyarını, aşk filmlerini, romanları da dahil edip düşündüğünüz için evet sizinki biraz daha ayrıntılı.

  mesela sevgilinizle kavga edince intihar etmekle tehdit edersiniz, halbuki biz biliriz götünüz yemez, ama ihtimal de vermiyo değiliz çünkü dediğim gibi pembesiniz.

  veya erkekleri kolay kolay ağlarken göremezsiniz, bakın ağlamaz demiyorum ağlarken göremezsiniz diyorum. ağlarlar ama gözlerinin içine baksanız da göremezsiniz, erkek timsah gözyaşı dökmez çünkü, sizin gibi her halta ağlamaz, ağladığı zaman da belli etmez çünkü ağlamak için ağlar, gösteriş için değil.

  pembe dünyada yaşadığın zaten eklediğin resimlerden belli. benim 12 yaşındaki yeğenim paylaşıyor böyle şeyleri. aslında entry girilecek bir şey yazmamışsın ama başlık kanımıza dokundu o yüzden bukadar şey yazan olmuş. erkeklerle uğraşmayı bırakın, sonra elinizden kaybedince pişman oluyorsunuz.
 • erkekler derin düşünmeseydi şu an sen 2016 yılında bu sitede entry giremezdin şimdi ilkel dediğin ortaçağ insanlarının kullandığı teknolojiyi bile belki kullanamazdın diyerek karşı çıktığım önerme
 • tabi hayat erkeklere güzel sikimizi dışarda saallıya sallıya geziyoruzz stres yok bişey yok geçim derdi diye bişey yok
 • asıl hayatın kadınlara güzel olmasıdır.

  az biraz güzel ol, ayağına gelen erkekleri sen seç, talep yelpazen bol olsun, kritelerine uygun olan adaylarla flört et, birileriyle sevgili ol ve talep asla sona ermesin. yani az biraz tipi düzgün diye vasfı olmayan birçok kadına öyle vasıflı adamlar talepte bulunuyor ki.. onlar da seçip hayatını ona göre yaşıyorlar. ne güzel lan.
 • iyi okullarda oku ki iyi para kazanabilme imkanın olsun, kazan, biraz daha kazan, o kız senle evlenmez biraz daha, daha da, askerliğini yaptın mı sen? o zaman iş yok sana veremli herif siktir git, askere git, gerekirse öl, geri gel, tekrar düzen tuttur, araba al, kredi çek! evi ne yaptın evi? sen erkeksin uzun süre çalışabilirsin akşam 9 da çık!, öyle bıkkınlık yok ne biçim erkeksin sen! gelirken yoğurt al, hediye al, sigara içme!!!, annemgiller gelecek! bu akşam başım ağrıyo olmaz, niye bana öyle baktın?, yemeğe çıkar beni, ilk adım senden gelsin erkeksin sen!, hala iyi para kazanıyor musun? posanı çıkardık! otur kenarda ölmeyi bekle!

  işte bu kadar kolay ve bir o kadar zevkli.
 • dünyadaki 4 milyar erkeği 3 tanecik çizime indirgeyen geri zekalı beyanatı.