şükela:  tümü | bugün
  • insan bir an için kendisini lord bile zannedebilir.

-evinin önüne kadar bırakayım
    +zahmet vermeyeyim, şurada insem de olur

ya da

(bkz: şehirlerarası yolculukta verilen keki reddetmek)
  • kimsenin olmadigi, issiz yol veya bos otoparkta arabayla yanlamak
  • menüye kısa bi göz gezdirdikten sonra

- ımfs bi filtre kahve lütfen. teşekkürler.

dedikten sonra kendimi sarayda falan hissediyorum. aşırı kabarık eteğimi düzeltirken görüyorum kendimi. aslında buradaki olay o sonundaki "teşekkürler" ve "filtre kahve" olayı. evde bazen nescafe bulamadım diye fakir miyiz neyiz diye düşünürken, o mekanda kralım olm tabi artislenecem.
    bu arada nescafe pahalı arkadaşlar. french press de pahalı lan. tekrar düşündüm de artislik yapmakta sonuna kadar haklıyım ben. teşekkürler.
  • motosikletle duracagin zaman, parkedecegin yerde sert frenle milimetrik durup, durma aninda (henuz iki ayagin da havadayeken) sol ayaginla yan sehpayi indirip, motoru ustune birakmak ve ayaklar henuz peglerdeyken 1-2 saniye o anin tadini cikarip ondan sonra inmek.
  • metroda herkes bir yerlere tutunup dengede kalmaya çalışırken hiç sallanmadan sabit kalma becerisi.
    her sabah en büyük eğlencem, artistliğim.
  • aileyle kim milyoner olmak ister izlerken doğru cevabı veren tek kişi olmak.
  • kızla oturduğum mekanda hesabın üstünün 50 kuruş olduğunu bilmeme rağmen hesabı uzatırkan tek gözümü kısıp "üstü kalsın" işareti yapmak...
  • kasiyer
    -maalesef bozuk kalmadı
    +tamam janımsss kalsın.
  • otobüste kimsenin açamadığı sürgülü camı açmak.
  • şarküteri ürünlerinden birini alırken tartılanın söylediğin miktardan az biraz fazla gelmesi üzerine eleman tam fazlalığı alacakken "tamam öyle kalsın" demen.