şükela:  tümü | bugün
 • kişinin hiç bir suçu, hatası yokken haksızlığa uğradığı anlar.
 • depresif anlar.
 • -sana çok değer veriyorum ...
  -bana değer verme, ben değersiz biriyim...
  -!?ø¥
 • uykudan uyandiginizda
 • gorunusune ve sahte iyiliğine aldanarak sevgiliniz yaptiginiz kisinin aslinda sizi maddi, manevi olarak somurup bir de duygularinin sahte oldugunu anladiginiz zaman dilimi.
 • 1. anne- babanın "bak ben seni dersaneye gönderiyorum ayda 85 milyon veriyorum, 50 milyon bilgisayarına veriyorum, 15 milyon harçlık neyine yetmiyor?" demesi(babanın 1 milyara yakın para kazanması+ tek çocuk olduğum halde).

  2. en iyi dostunla küsüp barıştıktan sona, kendi haksız olduğu bir zamanda zeytinyağı olup "zaten sen benimle matematik yazılısı için barıştın" demesi; senin başını önüne eğip ağlaman, sonra "oradan g.tünü görebiliyormusun? neyse seneye de matematik yazılıları var" demesi; akabinde o ibneye dalmanız, kafasının kanaması olayları olduğu an.

  3. okuldaki hocaların kendi dersanesine giden öğrencilerine 3 tane 85-90ı dizmesi; sizin notunuzun aynı kalması; akabinde (bkz: profun yüzüne orospu çocuğu diye haykırmak) eylemine benzer bir eylem gerçekleştirdikten sonra dışarıya çıkartılıp harbi bi dayak yemeniz;okul müdürüne şikayete gidince de konu değiştirilip "sen zaten ders çalışmıyorsun" demesi anı

  4. ilkokuldaki sevdiğiniz kızı 5 yıl sonra tekrar görürsünüz, konuşursunuz, telefonunu alırsınız. koskoca şehirde arayıp bulamadığınız kişi olduğunu anlarsınız o hatun kişinin. sonra onu rock konserine davet edersiniz. 4 gün boyunca "geleceğim, izin adım" demesi; fakat konser günü "annemlerle aram bozuldu izni geri aldılar gelemiyecem" demesi; zaten parasız olduğunuz için gidip biletleri geri satmaya çalışmanız; ancak biletlerin geri alınmaması. akabinde konserin sahibi grubun mekanına 3 km yürürsünüz, bu arada accayip şekilde ağlıyorsunuzdur... biletleri geri verdikten sonra üniversitenin içinde gece 12'ye kadar yukarıdaki şeyler + başka olayları düşünüp ağlayarak dolaşmanız

  daha birçok şey var. sonuçları ise;

  1. hayatınızdaki herkesten nefret edersiniz
  2. kendinizi eve kapatırsınız (aylarca okul-dersane harici dışarı çıkmazsınız) (bkz: kendimden biliyorum)
  3. ya uyur, ya da bilgisayar başında olursunuz
  4. dersleriniz çok kötü olur
  5. (bkz: daha gider bu)...
 • bircok $eyinizi feda ettiginiz, bircok ozel ani payla$tiginiz insanlarin bir anda size sirt cevirdigi anlar.lakin hayatta bulunan o ibnelikten azicik icimde olsa bana o arkasini donenleri bir $ekilde mutlu ederim.ama yapamiyor insan.olmuyor.
 • ne istediginizi bilmediginiz ama ne istemediginizi çok iyi bildiginiz ve bu istemediginiz şeylerin içinde oldugunuz, geri dönemediginiz, birşeyleri düzeltemediginiz ama kendinizi akışa bırakmayı da istemediginiz o igrenç bilinmezligin hakim oldugu anlar ki hayat içinde en çok ergenlik döneminde yogunlaşırlar.