şükela:  tümü | bugün
  • cekilmezdir. gercekten.
    her boka cevabi:
    "takiyosun yeaaa"
    lan suratinda sivilce ciksa cingar cikariyosun sen.
  • ıki lafindan birisi "ac degilsin acikta degilsin"

hayatinda bi kere ac kalacak olmus onda da arkadasi bu durumdan haberi olmadan "bize yemege geliyosun" demis, sansina bak.

ben ac kaldigimda bi recel zulam vardi arkadasim ac oldugumu bildigi halde ekmek getirip recelimi alip yedi gozumun onunde lan. gordugun uzere hayattan ayni muameleyi gormuyoruz biz. anlamiyor olabilirsin bari saygi goster.
  • hayatta herşey yolunda gitmiyor evet ama yolunda gitmeyen şeyleri kafaya takıp hayatı kaçırmakta bana göre değil. aç mısın ? açıkta mısın ? gurur yapma git iste ilk gördüğün insandan vermedi mi git başkasından iste o da mı vermedi. git en sevmediğin insandan iste git üniversite-lise-ilkokul hocandan iste, en kötü görmüşsündür bir dünya sivil toplum kuruluşu, yardım sever topluluklar git birisinden iste. sadece istersen olur, her gün bu tip kuruluşlar bir sürü insana yardım ediyor sana mı etmeyecekler ?

en ufak olumsuzlukta öldüm bittim tavırları ile yaşamayı sevmiyorum birini kaybedersin çok değerlidir senin için ağla aylarca üzül ama bilmen gereken birşey var hayatın devam ediyor. kusura bakmayın dostlar ağlamak sorunları çözmüyor.
  • “her şey yolunda gidiyorsa mutlaka bir terslik vardır” der murphy.
    hep 4 ayak üstüne düşüyorsan, her işin yolunda, her şey tıkırında gidiyorsa ya kaçırdığın önemli bir detay vardır ve malsındır onu görmüyorsundur ya da daha iyi olabilecekken mallığın yüzünden yaşadığın şeylerle yetiniyor ve malca mutlu oluyorsundur.
    evet sinir oluyorum bu tip insanlara!
  • dun bir doz maruz kaldim yine.
    sahis: kardesim.
    sans duzeyi: msn messenger'da muhabbet ederek klavyesini gelistirmis bu sayede sinav kazanmis bi tip. evi var arabasi yolda, guzelce de bisidir, evlenmek isteyenlere duyurulur hahah.

olaya gelelim.
    bana dedi ki ozetini yazayim "ettiklerimi buluyormusum hayat ondan bu kadar zormus bana"

dusundum. olay bu, duydugum bu laf. ama koydu lan. ne yaptim ki ne ettim ki. hayir omru hayatimda maksimum yedigim boklar sunlar:
    -derslere girmek ders calismak
    (10 yil iki farkli disiplinde lisans egitimi almis biriyim, totalde 95 ders gecmisim, benim hocalar o kadar ders gecmemis lan. keske bu konuda ettigimi bulsamdi hahahah )
    -hobi falan
    (hobiler can sikintisina iyi gelir sinirin bozuldu mu iyi gelir. hobilerimle insanlarin canini yakmis olamam imkani yok )
    -geyik goygoy komiklik eksi sozluk vs
    (yok komiklikler sakalar ile ne etmis olabilirim onu da aklim almadi)

hulasa bilemedim bey.
    simarikligina sicayim kardesimin.
  • bonus:
    (bkz: 30 yaşında çocuk yapmış olma üstünlüğü)

seytani ve ezici bi ustunlukmus. oyle diyolla.
  • "bugune kadarki yaptiklarim, bundan sonra yapacaklarimin teminatidir"
    (asiri kibirli bi bicimde soylenmis)

cok etkilenmistim soyleyen kisinin bu cumleyi kurma cesaretinden ya.

lan dusmez kalkmaz bir allah lan.

yarin ne getirecek ne biliyosun ki?

nereden bu ozguven?

delirmis insanlar sanstan.
  • hiç fark etmez. herkes kendi cehennemini kendi derisinin altında yaşar. bunu 14 yaşında, babası kendisine levis 501 alamayan çocuğun intihar etmesi vakasında anlamıştım. onun derdi de buydu ve kendince anlamlıydı. beride ise işsiz bir babanın hasta çocuğuna akşam yemesi için ekmek götüremeyişi, daha onu intihar-cinnet sınırına getirememişti.
  • hic saci dokulmemistir, kellik problemi yoktur.
  • imrendiğim insan türlüdür.