şükela:  tümü | bugün
  • kaybetme korkusu olmayan ve cogu zaman da deger bilmeyen insandir. hayatinda yeni bir insanin varligi yoklugu kadar heyecanlandirmaz kimi zaman.
  • en asil duygunun insanıdır.
  • aşık olduğunda gerçekten aşık olacak olan insandır. zira aşk bir kere olur. geriye kalan tortudur, hoşlantıdır, eğlencedir. her yaşadığına aşk demez bu insan. evet belki gerçekten birilerine karşı bişeyler hissetmiş, üzülmüş, sevinmiş, güzel hikayeleri ardında bırakmıştır. ama gene de aşk demez onlara.. bekler daha derinden olanını.. daha çok acıtacak olanını.. daha gerçek, daha tutkulu, daha sıcak, daha güzel olanını. her yaşadığına aşk demediği için, belki de aşık olmayı en çok hak eden insandır bu insan. söyleyin üzülmesin aşık olmadım diye.

edit: yemin ederim en beğenilenlere gireceğini bileydim yazmazdım yıllar önce.
  • ask dolu sevgi doludur, dayanamaz asik olunur..
  • dertten, tasadan, sinir ve stresten uzak yaşayan insandır.
  • tek amacı üreme olan bir içgüdüyü; üstünü parıltılı ifadelerle cilalayarak, bunun da adını aşk koyarak yüceltmemesi muhtemeldir.

ayrıca asperger sendromundan muzdarip olabilir ya da hayatı boyunca peşinde delice köpek olunabilecek nadidelikte birine rastlamamıştır.
  • aşkı kaybetmiş insandan çok daha şanslı insandır.
  • erkekse, büyük ihtimalle hiçbir zaman kadınların oyuncağı olmamış insandır.
    bir de hakkında kesin tanı konulmadan önce aşkı nasıl tanımladığımıza bakmak gerekir.bir veya en fazla iki kere yaşadığımız yaşamlık bir deneyimden mi bahsediyoruz yoksa hoşlantının bir doz yükseği olan duygulardan mı?
  • kafa karışıklığı, beyin amcıklaması gibi durumlardan bazı zamanlarda kurtulmuş; çok da şey kaçırmış olan insandır. ama bi' insandır yani.
  • fazlasıyla realist, mantıklı insandır. ayrıca aşık olanların halini, sonunu gördükten sonra haline şükredendir.