şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "aaaa olur mu abi, hiç yaşama o zaman" , "hocam çok şey kaybediyosun bi bilsen" , "bak bi kere ye ölümü gör" , "vallaha çok gözel... ısır bi ucundan" gibi sözlere maruz kalan insandır....
  (bkz: bekleyin ben de sizin gibi bekleyenlerdenim)
 • (bkz: #7920054) bu entry'yi de okuduktan sonra hayatında hiç kokoreç yemeyecek olan insandır da aynı zamanda.
 • birşey kaybetmemiş insandır. kokoreç güzel kokusunun aksine tat olarak çok etkileyici, biftek, sucuk, pastırma, balık vs gibi ayırt edilebilen / değişik karakteristikte bir aroma sahibi bir yiyecek değildir, yemesi güzeldir lakin ufak parçalı etlerin kızartılması/közlenmesi/kavrulması + baharat + isteğe bağlı domates vs garnitür ile yapılan diğer yiyeceklerden çok da farklı değildir. hele bir de çok da hijyenik olmama ihtimali yüksek bir yiyecek olduğundan insanların kokoreçten uzak durmaları normal karşılanabilir.

  tabii şu an önümde pide içine kaşarlı kokoreç olsa gözünün yaşına bakmam, ışık hızıyla yerim.
 • ailesi tarafından kokoreç sevilmiyorsa çocukluk dönemi boyunca kokoreçin ne olduğu hakkında bile fikri olmaması ve yememesi gayet normaldir, fakat ilerleyen yaşlarda arkadaşları da herhangi bir telkinde bulunmamışlar ise büyük ihtimal şahsın bulunduğu şehirde kokoreç diye bir şey olmamasından kaynaklanan bir durumdur. tersi bir durum söz konusuysa; yani o şehirde kokoreç de varsa ve arkadaşlarıda hiç tavsiye etmemiş anlatmamışlarsa çocukluk yılları biter bitmez hapse düşmüş kişi olma olasılığı çok fazladır. eğer ki arkadaşlarınında zorlamaları ve tavsiyeleri üzerine yememekte direten bir insan ise büyük ihtimal vejeteryandır ki bu durumda zaten kimsenin yapacak bir şeyi yoktur, fakat, vejeteryan da değilse ve ömründe hic kokorec yemememiş kişi olarak kalma durumunda ısrarcıysa büyük ihtimal dikkafalı bir insandır çünkü bunca insan yiyorda birşey olmuyorsa, en azından tadına bakıp beğenip beğenmemek hakkında bir yorum yapması gerektiğini bilmelidir.
 • iğrenç kokoreç yapan bir yerde bir kere yiyip bir daha yemeye tövbe etmektense ilk deneyimin mükemmel olmasını arzulayan ve ömrünün geri kalanında kokoreçle mutlu bir birliktelik yaşamak isteyen şahıstır bu.
 • tadını deli gibi merak eden ama bir türlü yenen şeyin bağırsak olduğunu aklından çıkaramayan bu yüzden de yememeye devam eden insancağazdır.
 • kokoreçin boşluğunu hiçbir zaman hissetmeyecek ve söz konusu hayvan bağırsağı olduğunda, damak tadından taviz vermeyecek kişidir.
 • hakkında yazılanları okumadım ama aklı başında biri gibi göründü bana. milkshake var, gelsin beraber takılalım, zaten yemek de yemedi bak.