• sabah sabah cinsel içerikli bir başlıkta dönen erkek muhabbetine dahil olmak zül geliyor ama yazmadan edemedim.

şöyle diyor bir yazar:

--- spoiler ---

eski sevgilim. bak yaşatabilirim vaktim sana bol, şöyle deneyelim diyorum. buz gibi ifadeyle gerek yok diyor. bak hatırladım tüylerim diken diken oldu.

--- spoiler ---

allah allah, ne güzel bir teklifle gidilmiş halbuki kendisine, niye reddetti ki?

"bak yaşatabilirim sana?"
    başı ağrıyor sanki kadının da masaj teklif ediliyor.
    bel fıtığı olmuş da hani, bir kütürdetivereyim geçsin deniyor.
    bir yere gidecek de yolu bilmiyor, ben bırakayım istersen? deniyor kadına.
    paraya sıkışmış da, borç teklif ediliyor.

"ben sana bir nane limon kaynatıveririm hiçbir şeyciğin kalmaz" diyen işyeri ablası sanki beyefendi. hasta ya kadın, tedavi edilecek bilirkişi tarafından.

kadın zaten cinselliğe bakış açısı bu minvalde olan adam/adamlar yüzünden böyle bir sorun yaşamış muhtemelen. ve halihazırdaki sevgilisinin buna yaklaşımı şu:

-bak ben çok becerikliyimdir o konuda, sen bana bırak.(gözlüklü emoji)
    +ya zahmet olur sana da canım ya hayır sağol hiç gerek yok.
    -aa ne demek elime mi yapışır sevgiliyiz şunun şurasında lütfen, lafı bile olmaz.
    +eheh piki madem hadi bekliyorum^^

böyle bir diyalog bekleniyordu sanırım. kadının "allah razı olsun canım sevaba girersin valla çok sağol" demesi gerekiyordu. neden demedi ki..

"bak yaşatabilirim sana..."

ben bunu okuyunca komple cinsellikten soğudum, kız buz gibi bakmış çok mu? o bakışta neler var ben buradan okudum ve sempati sancıları çektim kendisiyle beraber. kız herhalde bu arkadaştan sonra lanet olsun deyip tibet'e gitmiş, iyice arındıktan sonra kendini hayır hasenat işlerine vermiştir.
  • türk erkeğinin "böyle birisine denk geldim. 33 yaşına kadar hiç orgazm olmamış. çok ilginç." gibi değerlendirdiği kadın değildir
    bu değerlendirilen kadın, bunu itiraf eden nadir kadınlardan biridir sadece.

pfizer eveli yıllarda çok büyük çapta bi araştırma gerçekleştirdi. türkiye dahil bir çok ülkeyi kapsayan bu araştırmada (cinsel tutum ve davranışlar araştırması) çıkan sonuçlara göre türkiyeli 10 kadından sadece 3 tanesi cinsel birlikteliklerinde orgazm oldugunu ifade ediyor.

yanisi beyler, "hacı soyle bi kadinla konustum, orgazm olamıyormuş, çok ilginc" durumunda değilsiniz. aksine, muhtemelen beraber olduğunuz her 10 kadından 7 tanesi öyleydi... sadece bazen biri çıkıp bunu dillendirebiliyor.
    (çünkü kadın da temelde orgazm olmayışını kendi yetersizliği/fonksiyonel bozukluğu gibi algılayıp bu eksikligini(!) açık etmekten imtina ediyor)

beyler... bu entrymi okuyanlarinizin alayı "oh şükür o 7 kadın bana denk gelmedi" diyecek ya icinden,
    heh işte o öyle değil annem**
  • günümüzde 50 yas üzeri çoğu kadın. adam girer çıkar boşalır sonra kicini devirir yatar. yalansa yalan diyin!
  • yıkıktır. bunun birçok nedeni olabilir. ülke hali malum. taciz,şiddet,kendisinden faydalanmak isteyenler, aile içi şiddet, romantizm yaşayamamak, birlikte olduğu erkeklerdeki duygu eksikliği gibi sebepler çoğaltılabilir.
    konu hakkında girilen entrylere göz atmak yeterli, kadınların neden orgazm olamadıklarını anlamak için. adam üzüldüm gelsin bir el atıvereyim diyor. ne yapıyosun kardeşim, ineğe suni tohumlama mı yapacaksın? bu kadar değersiz mi bu insanlar, bu duygular.
    ayrıca başlığı şöyle düzeltebiliriz;" hayatında hiç orgazm olamamış kadın." yoksa kim istemez orgazm olmayı...
  • varlığından emin olunamaz ama olum salak mısınız?

mal mısınız?

kadın gelip "eski sevgilim beni duvardan duvara vururdu, orgazm üstüne orgazm" gibi hikayeler anlat(a)maz sana. en fazla "bir şeyler yaşadık" diye geçiştirir. siz de " ulan ne erkeğim be, kadını uçuruyorum" diye dolaşın. salak ezikler sizi.
  • mal gibi bakire evleneceğim diye kasıp, kendi gibi bir barzoyla ölene kadar birlikte olacak olması bu ihtimali oldukça arttırmaktadır.
  • erkek düşmanları ve bunların yancıları doluşmuş başlığa. hadi benden size bir kıyak. kadının orgazm olması için kimseye ihtiyacı yok. kendi kendine 2 dakikada halledebiliyor. adına ne diyorlardı? mastır? mastur? hah. masturbasyon. evet.

başlıkta bahsedilen hiç orgazm olmamış kadın. hiç diyor. sıfır. kendi kendine de olmamış yani. ve var böyle kadınlar. fizyolojik ve/veya psikolojik bir sorundan kaynaklı olabilir.
  • (bkz: nevriye budak)
  • mastürbasyonla boşalmanın, sadece erkeklere ait bir durum olduğunu zanneden; kadınların hayatlarındaki en iyi orgazmlarını, mastürbasyonla yaşadığını bilmeyenleri görmemizi sağlamış başlık.

bak işin seks boyutunu geçtim, ona değinmiyorum bile.
    zira bunu böyle sanan erkek, ortalama 40 yıllık verimli bir seks hayatı olan kadının, tesadüfen kendisine denk gelmemesi halinde hayatında hep kötü seks deneyimleri yaşayacağını da iddia eder.
    çünkü sekste kalitenin adresi hep kendisidir.
hesabın var mı? giriş yap