şükela:  tümü | bugün
  • bugüne kadar hiç pide kuyruğuna girmemiş bir insan olarak az evvel bu zinciri kırdım. pide kuyruğunda beklemek aşırı keyifli. acemi ateistler hemen kendini belli ediyor ve soldan gidip soğuk pideyi alıyor kerizlerim. oysa on dakika beklese mis gibi sıcak pideyi kapacak ama yok! benim gibi uzmanlar bir saat öncesinden sigara içmeyip hemen kuyruğa katılıyor ve sımsıcak pideyi kucaklıyor.

samimiyet hat safhada gerçekten. pide kuyruğuna girmeyenlere tavsiyem, mutlaka deneyin. sahuru yalnızca bir zeytin ve yarım bardak su ile geçiren bir adamla bile tanıştım. helal olsun.
  • ben girmedim. gereksiz buluyorum o sırada bulunmayı. pideyi sıcak yemek istersem de gündüz sıra beklemeden aldığım pideyi tavada ısıtırım.
  • bi keresinde girdim. çıkışta kenarını yedim diye nerdeyse linç edilecektim. bu toplum benim gibi özverili ve gusto birini hak etmiyor. damn.
  • evde ekmek makinesi ve balkonda odun fırını gibi bir yer vardı. ailenin tek erkeği olduğum halde ekmek almaya gitmedim. ama yoğurttan kaçamadım.