şükela:  tümü | bugün soru sor
  • internet alemi sağolsun erkekliğimiz sürekli sallantıda.
  • siktiriniz gidiniz efendim başlığa bak. çok da elitsiniz be kardeşim. amk bu ülkede oyun konsolu bir asgari ücrete tekabül ediyor. millet aç aç.
  • hiç almadım çünkü ps3 ü abim hediye etti, sonra da ps4 aldı ve benim ps3 te dizdiğim oyunlara göz dikti bu seferde ps4 ü bana hediye etti ps3 ü vermem karşılığında

abim sağolsun
  • zamanında 2000 liraya topladığım ve o zamanki tüm oyunları ultra ayarlarda 1080p@60 fps oynayabildiğim bir bilgisayarı şu an aşağı yukarı 8000 liraya alabileceğim için yakında benim için geçerli olmayacak durum. (bkz: o paraya öküz alırız)
  • durumumuz yoktu gardaş. onun yerine ferdi tayfurun, müslüm gürsesin kasetlerini alırdık. onlardı tesellimiz, hobimiz.

yaralı kalbini benden gizledi
    yalvardım yakardım bir sır vermedi
    acıdım haline elim değmedi
    pes'inden ayrılmış bir hali vardı
  • playstation cafe'lere en az 2 playstation parası bayılmış erkektir.
  • playatation 1 in ilk modelini alarak içinden çıktığım erkek türüdür. hiç unutmam kızılaydaki tüp geçitte japon oyuncak sarayı vardı. ikinci el baya kullanılmış bi ps1 almıştık canım annemle. yanınada bugünlerde efsane sayılabilecek nfs2, fifa 2003, tekken 4 gibi oyunlar hediye etmişti psci abi. hayatımın en mutlu günlerinden biridir.
  • inan çok özeniyorum,evinde böyle huzurlu playstation oynayan hemcinslerime. ama ne yazık ki daha o mertebeye erişemedim.
  • benim bu ve hardcore oyuncuyum.

(bkz: pc master race)

not: pc donanım fiyatlarına laf edecek olanlar 350-400 lira bandına ilerleyen oyun fiyatlarını dert etsinler.

not2: korsana katiyen karşıyım.