• aynı zamanda kurtlar vadisini de bir bölüm dahi izlememiş yazarlar olduğunu düşünüyorum.
    sürekli sol frame de görüyorum survivor konulu başlıkları harbiden ne var bu programda bu kadar izlenecek? birgün kendimi zorladım 20 dakka sonra kanalı değiştirdim o kadar saçma geldi bana. bu kadar ilgi görmesinde benim göremediğim ne var merak etmekteyim.
  • aynı zamanda kurtlar vadisi,arka sokaklar,diriliş ertuğrul,o ses bilmem ne vb beyni süngere çeviren programları bir bölüm dahi izlemedim,izlemem de.
    bunları izleyen,anlatan insanlar da gözümde bir anda zavallıya dönüşüyorlar nedense.
    insan kendine,beynine,zamanına neden böyle bir şey yapar anlayabilmiş değilim.
    onları hasta ve zavallı olarak görüyorum.
  • gelin sarılalım
  • izlemeyen yazarlar zeki midir bilemem ama gerizekalı değillerdir.
  • oh be kardeşim. varız, buradayız.

bir programı izlemeye nasıl başlarsın, orda burda denk gelirsin ilgini çeker. devam edersin, sonunda takip edersin. ben de denk geldim hem de çok sayıda yerde, 5-10 dk gözümü dikip izlemişliğim de var nedir bu diye. yok arkadaş, zerre dikkatimi çekmiyor. fake olduğu %1500 olduğu belli saçma dedikodular kavgalar, acayip yarışlar falan. neden izleyelim arkadaş bunu? müsabaka izlemekse olay bin çeşit spor var gider maç izlerim, olimpiyat izlerim. kurgu kavga gürültü senaryo izlemek istiyorsam dizi izlerim. bu hepsinin karışımı ama hiçbiri olmayan, seviye yoksunu saçma sapan bir zaman kaybı. kutu açmalı yarışmayı da bu sepete atıyorum. bu yarışmaları zevkle izleyen, takip eden insanla aynı frekansta olup arkadaşlık edebilmem mümkün değil. insanın kendine ve zamanına biraz saygısı olmalı.
  • birkaç dakika izleyip "bu ne lan?!" diye kapatmamı saymazsak aralarina katıldığım insan modelidir.
  • bir on yıldır acuna dair her şeyi reddeden bi insanım. beyazla kanka oldukları günden beri beyaz'ı da silmişimdir. ama sosyal medya ve öğrencilerim yüzünden öğreniyorum bir şeyler. ve kendimi uzak tutma becerimden ötürü tebrik ediyorum gerçekten.

dün instagramda bi paylaşım gördüm. zatı muhterem kendi hayatını kurtarmış da başkalarının hayallerini izliyormuş da parti kurarsa adı rahat parti olacakmış da millete ben kurtuldum sıra sizde diyecekmiş de!

sen hayatı eğlenmekten ibaret sanan bi kitle yarat sonra da parti kur ve dalga geçmeye devam et! bu adamı nasıl göklere çıkarttınız ya? bu adam ne yapmış benim milletime, devletime? kültürü yozlaştırması, abuk sabuk aile hayatı, ebru gündeş denen hainlere çanak tutması... kim bu adam ya? nasıl bizim gençliğin özendiği bir insan olabilir bu? yanda başlıkları gördükçe çıldırıyorum.

bizim hayatımızdan öte survivor mı var lan?
  • televizyonu sadece cnn,haberturk gibi kanallardaki tartışma programı için izliyorum. eskiden parliament sinema geceleri falan olurdu film izlenirdi televizyondan. en son ne zaman film izledim bilmiyorum. çocukluğumda gündüz türk filmi reklamı olurdu. " akşam saat 20.00 de sakın kaçırmayın " diye. akşama programımız bu filmi izlemek olurdu çay eşliğinde. şimdi binlerce kanal ama içerik bulamıyorsun.
  • bırak bir bölümü 1 dakikasını dahi izlemedim. arka sokaklar, kurtlar vadisi, diriliş ertuğrul vs. gibi dizi ve programların hiç birini izlemem. beynim o kadar değersiz değil.
  • benim bu. misafirlikte bile izlemedim.

nerden alıyoruz maaşı? bi faydası mı var bana?
hesabın var mı? giriş yap