78 entry daha
  • aynı zamanda kurtlar vadisini de bir bölüm dahi izlememiş yazarlar olduğunu düşünüyorum.
    sürekli sol frame de görüyorum survivor konulu başlıkları harbiden ne var bu programda bu kadar izlenecek? birgün kendimi zorladım 20 dakka sonra kanalı değiştirdim o kadar saçma geldi bana. bu kadar ilgi görmesinde benim göremediğim ne var merak etmekteyim.
  • aynı zamanda kurtlar vadisi,arka sokaklar,diriliş ertuğrul,o ses bilmem ne vb beyni süngere çeviren programları bir bölüm dahi izlemedim,izlemem de.
    bunları izleyen,anlatan insanlar da gözümde bir anda zavallıya dönüşüyorlar nedense.
    insan kendine,beynine,zamanına neden böyle bir şey yapar anlayabilmiş değilim.
    onları hasta ve zavallı olarak görüyorum.
  • bırak survivorı 10 senedir televizyon izlemiyorum ben. evimde televizyon var ama anten uydu falan yok. hiç bir zamanda eksikliğini hissetmedim. bilakis kafam çok rahat. seviyesiz ve vasat şeylere maruz kalmıyorum.
  • ilk survivor'u izlemiştim , sene bilmem kaç artık bilmiyorum.
    ha bir de survivor türkiye yunanistan vardı (bkz: survivor türkiye yunanistan) , bilin bakalım kim kazandı amk?
    onun haricinde izlemedim, mutluyum.
  • aralarında olmaktan gerçekten mutluluk duyduğum yazarlardir.
  • gelin sarılalım
  • sosyal medyanın tamamen survivor'a esir olduğu günümüzde aralarında bulunmakla gurur duyduğum yazarlar veritabanı.
  • kendisini çok zeki sanan yazarlar topluluğudur.
  • benim o. çevremdekiler iyi geliyor bu zamanlarda diyip izliyorlar. iyi, ama ben izlemem.
  • ben. nereye başvuru yapıyoruz.
259 entry daha
hesabın var mı? giriş yap