• eğer yaşı parmakla sayılabilir bir sayıyı geçmişse garip olandır.

tamam kimse yemek zorunda değil amk tavuk dönerini de zaten zorunluluktan değil fiyatından dolayı yeniyor. f/p’si yüksek olduğu için bir numaralı öğrenci gıdalarından biri kendisi.

arkadaşın ailesi ya çok varlıklıymış ya da kendileri şu meşhur titizlik hastası “aman çocuğum dışarıda bir şey yeme mikrop kaparsın hasta olursun” güruhundan.
  • o kişi ben oluyorum. bırak tavuk döner yemeyi evde bile tavuk olsa da yesem diye aramam. dışarda ise ağzıma tavuk eti sürmüşlüğüm yoktur.
  • türkiye'deyse böyle bir insanın var olduğunu sanmıyorum. tavuk döner yememiş bir insan olamaz. et döner kaç lira be haberin var mı?

(bkz: tavuk döner kırmızı çizgimizdir)
  • sırf denemek için yedim.. mecbur kalmadığım sürece asla yemem. et dönerin köküne kıranmı geldi..
  • tavuk döner yediğini sanan insan olabilir. çünkü eskiden eminönü'nde tavuk döner adı altında martı döner satılırdı. tabi şimdi tavuk, martıdan yakalamaktan daha az maliyetli.
  • ben.

nedense her zaman ucuz olduğu için ön yargılı yaklaştım kendisine. nasıl et, hayvanın derisi tüyü paçası da içindedir kesin, diye diye düşüne düşüne soğuttum senelerce kendimi. zaten yemek seçen biri olduğum için, 30 senedir yemediğim yemeği bu saatten sonra da ağzıma süremem heralde.
  • ağzının tadını bilmeyen insandır. yazılanları okuyanlar da sanır ki tavuk döner yapan heryer ucuza, hijyen yoksunu ekmek arası yapıp satıyor.

hatay usulü soslu tavuk döner yemediyseniz tavuk döner üzerinde kesin ve net bir yargıya sahip olmayınız, yanıltır çünkü...
hesabın var mı? giriş yap