şükela:  tümü | bugün
  • bilinçli ve dikkatli bir insandır.
  • böyle bir insan var mı gerçekten? inanamadığım ve alkışlanması gerektiğini düşündüğüm insan tipi. ben bir telefonu yüz sefer yere düşürüp sanki zorluyormuşum gibi artık son sefer de kırarım. ayrıca bunu başarabilen insanlar çok dikkatli insanlardır.
  • iki hafta öncesine kadar benim derdim ama merdivenlerden kafa üstü düşerken benden önce fırladı kendisi :)
  • ben zoru başarıp 2003 yılındaki nokia 5110 telefonumun ekranını istemeden de olsa kırmıştım. şu an kullandığım telefonun kaçıncı ekranı ben bile unuttum (ekranı kırılmaz ile aynı paraya geldiği için çok da umrumda olmuyor artık)
  • hatta ve hatta kırılmaz camsız kullanıyorum ve kullanmış olduğum telefonların hiç birisinin camı kırılmadı. malımı çok temiz kullanırım.
  • şimdi buraya yazdım akşam eve gidene kadar başıma gelir muhtemelen ama başlıktaki durumla şimdiye kadar hiç karşılaşmadım.
  • benim bu, henüz nasip olmadı, inşallah olmazda.
  • dikkatli insandır.

ancak pek de dikkatli biri olmadığımdan, telefonunu günde 5 vakit yerlerden toplayan bir insan olarak henüz daha telefon ekranı kırmışlığım yoktur.

en son bir iphone x hediye edildi iki hafta önce, yani pahalı da bir telefon yani insan kıyamıyor ama kutusundan çıkarır çıkarmaz elimden hamsi gibi kayıverdi valla, düşürdüm. hem de asfalta düştü ona da bişi olmadı.

elim efsunluysa demek ki...
  • aa bu benim.

telefonunu sık sık düşüren biri değilim ama düşürdüğümde de hep taş ya da beton zeminlere düşürüp telefona taklalar attırıyorum maşallah.

şu ana kadar hayatımda bırakın ekranın kırılmasını, çizilmişliği bile yoktur. kullandığım tüm telefonlar adeta sıfır şekilde duruyor. teşhir ürünü olarak kullanılabilir yani o derece parlıyorlar.

çare:

(bkz: dafoni tempered glass ekran koruyucu)