şükela:  tümü | bugün
  • torpil yapmamış ya da yaptırmamış olan insandır.
    türkiye'de yok denecek kadar azdır. en kötüsü bir hastanede tanıdığı doktoru devreye sokmuştur.
    güzel bir vecize... " süte su katan adamla rüşvet alan milletvekili arasında hiç bir fark yoktur. ikisi de imkanları dahilinde ahlaksızlık yapmaktadır. "
  • vardır böyleleri. bir kaç sene işsiz kalırlar ama en nihayetinde aradıkları işi bulurlar. e tabi hafta sonu olmadan 10 saat civarı vs.
    sonra deneyim kazandıkça daha iyi yerlerde çalışırlar.

ama çok saygı değer it oğlu it, kalpleri hiç bir zaman huzur bulamaz olasıca torpille işe girmiş insanlar!

hakkınıza girdiğiniz tüm insanların hakları çocuklarınızdan değil, sizden çıksın diye dua ederiz. aldığınız paraları hiç bir zaman huzurla harcayamayın inşallah.
  • kendisiyle gereğinden fazla haşır neşir olduğumdan keşke ben olsaydım dediğim insandır.

küçükken abim ağzımda defalarca torpil patlatmaya kalktı ama allahtan bir yolunu bulup her seferinde yırttım.
    ayrıca (bkz: düz hatta dümdüz mantık)
  • benim bu. torpili sevmem. ne yaptıysam kendi kendime yaptım. iyi ya da kötü. eşek kuyruğu gibi, ne uzadık ne kısaldık.

ha torpil yaptırmak istesem, o da yok ya çevrede neyse... mahsuni ne güzel demiş benim durumumda olanlar için.

kurban gelir payın yoktur
    haftan yoktur ayın yoktur
    ankara'da dayın yoktur
    mamudo kurban niye doğdun?

(bkz: mamudo)