şükela:  tümü | bugün
  • tamam işte benim bu. ne koşucam amına koyim ya, ben koşsaydım barcelona'da oynardım.
  • kesinlikle tipsizdir.
  • süper tipsizdir. kendimden bilmece.
  • pek çok kızı peşinden koşturma ihtimali gözönüne alınırsa tipsiz olmayadabilir...kendimden bilmece..
  • kızları peşinden koşturan erkek de olabilir.kendimden bilmemece.
  • erkek peşinden de koşmadığını ifade etmediği sürece kız değil erkek peşinde koştuğu izlenimini verecek erkektir.
  • yarışı hep birinci tamamlar.
  • yarışı otuzbirinci tamamlar.
  • bence koşmak gerek, koşmayınca bir bok olmuyor beyler kendimden biliyorum.
  • 24 yasinda bir insan olarak son 6 senedir oldugum kisi. manyak miyim lan bu ulkenin kizlarinin pesinden kosacagim. 3-4 ayda bir 1 haftaligina yurtdisi tatilimi yapiyorum, oradan tanistigim kizlarla egleniyorum. disari cikmadigim zamanlarda onlar geliyor ve sonucta ortaya guzel bir seks hayati cikiveriyor. sevgili ihtiyacim da yok acikcasi. zaten bu ulkede bir sevgilim olsa bana yarari olacagina zarari olur be. varolan huzurlu hayatim kaprisler, kavgalar ile karanliga suruklenir. yanisi vizyon, azicik asim kaygisiz basim olacak aga. hos, ara sira belli donemlerde istiyorum bende hayatimi, kalbimi baskalarina aciyim. yasadigim mutlulugu ve huzuru baskalariyla paylasiyim. sahip oldugum hayati biraz daha renklendireyim istiyorum. sevgiliyi bunun icin istiyorum yani. zorluklara beraber gogus gerelim, yalnizligimi yok edeyim diye degil. ama iste karsi taraf boyle dusunmuyor iliski olaylarini bende bu yuzden tehlikenin farkinda olan bir insan olarak sikmisim turk kizini diyebiliyorum. bu ulkenin aptal kekolarina da aciyorum. bir cogu seks icin ruhlarini karartmaya hazirlar. iki kasa goze kopek oluyorlar. olmayin arkadasim olmayin. ressam olun, dil ogrenin, kitap okuyun, yazar olun. ama kole olmayin yahu, prim vermeyin bir popoya, bir goguse, bir kukuya. bakin, ikiz bir kizkardesim var kezbanin onde gidenidir. bunun bir sevgilisi var cok iyi bir eleman. yahu herife bakiyorum 2 metre boy falan ama korktugu sey sigmund freud'u beyaz esya markasi sanan kardesim ulan. ne zaman disari ciksak of simdi arar ozge, abi ben gidiyim, yok kizmasin simdi diyor adam sdfghjk. adamin iki goz iki cesme hungur hungur agladigini falan biliyorum. aciyorum adama birsey de diyemiyorum malum kizkardes, mutlu falan bozulmasin istiyorum. ama acayip garibime gidiyor.

sozun ozu kosmayin pesinden kardesim kosmayin onlar gelecek. su hayatta kadinlar konusunda eminim oldugum bir sey varsa oda sizden bizden daha abaza olduklari. bu abazaligi bastirmaya calistiklari icin kezbanlar zaten. her onunuze gelenle de sevgili olmayin. tartin. secici olun. bakin hayata karsi bir durusu bir kimligi var mi? zevkleri var mi? ogrenin. sevgili oldugunuzda da kendi durusunuzu degistirmeyin. tabi benim bir durusum yok, malim ben, hayvanim, ayiyim diyorsaniz zaten basiniza gelenleri hak ediyorsunuz demektir. benim yorrolomam bu kdr.