şükela:  tümü | bugün
243 entry daha
  • tanrılar kimseyi o otel odasındaki, birilerinin götünü sildiği havluyu çalmaya tenezzül edecek kadar düşürmesin...

hele o dünyanın en dandik şampuanlarını falan götürüyorlar ya...

hani maliyeti 50 kuruş bile olmayan terlikleri, tv kumandasının pillerini, o ufak sabunları...

al oğlum al, yastık kılıflarını da al amına koyayım! lazım olur!

yazık lan!
  • hayır tabi ki otelden neden havlu çalayım. otel havlularını zorunda kalmadıkça kullanmıyorum bile.
  • ben. lan oğlum siz çalıyor muydunuz? niye söylemiyorsunuz eğer öyleyse. resmen eksik hissettim kendimi şu an. kesin arkamdan enayiye bak havluyu cebellezi etmemiş falan diyorlardır :(
  • perde, kumanda pili, klozet fırçası çalanı gördükten sonra şaşırtmayandır. bu arada şampuanı sabunu alın götürün zaten dandirik bi otel değilse çöpe gider
  • oteldeki sabunu duş jelini bile kullanmam. millet havlu çalıyormuş vay be! ufkum açıldı.
  • milletin, boklu donunu içine atıp yıkadığı kettle'larda su kaynatıp kahve içenini gördükten sonra normal gördüğüm insandır. bunu yapana da hırsız denir yalnız onu da eklemek lazım. bu arada sabun, şampuan alanları karıştırmayın lan. onlar hatıra olsun diye de alınıyor. kokusu çapa atıyor o döneme ve yıllar sonra o günlere götürüyor.güzel melankoli aracıdır onlar.
  • tabii ki benimdir. oteldeki havlu başta olmak üzere çoğu cisme dokunmayan biri olarak çalanların olduğunu görmek beni dehşete düşürdü.
  • bu başlığı görene kadar otelden havlu çalmak eylemi ile ilgili elektrokimyasal sinyaller hiçbir nöronumda üretilmemişti.
  • otele para verip havlusunu çalmazsın be. ani gittiğimde bile kullanırken on kez düşünüyorum ya kafa havlusuyla birisi götünü silmişse diye
  • insanın midesini bulandırmayın yahu, sanki bir temiz sizsiniz. havluya dokunmazlarmış, kettle’la millet götünü yıkıyormuş bilmem ne.
    yatakta hiç yatmayın o zaman, banyoyu da hiç kullanmayın herkes yıkanıyor orda ıyy.
    yatakta da yatmayacaksan zaten otelin hiç önünden bile geçmeyin.
    ben de çalmam ama kullanırım.
    edit: kettle’da don kaynatan insanlar varmış, lanet olsun. nerde bok püsür, şeytanın aklına gelmez şey var sözlükten öğreniyorum.
268 entry daha