şükela:  tümü | bugün
  • son on yılda kendimi çokça geliştirdiğim yeteneğim. bir kalemde silmek deyimi hayat mottom haline geldi. kimseyi kazanmaya filan çalışmıyorum. baktım ki bana zararı var, negatif enerjisi var kaç yıllık arkadaşımmış diye bakmadan hemen hayatımdan çıkarıyorum.
  • öz güven emaresidir.
  • özellikle 30 yaşın insana getirdiği veya getirebileceği en güzel kazanımdır. hiç acımayın silin gitsin.
  • insanların iç yüzünü gören ve bunu kabullenenlerin rahatlıkla yapabileceği olay.
    2011 yılından beri yaşam tarzım oldu diyebilirim. bazen, doğru insanı yanlış mı yargıladım acaba şüphesi uyandıran durumlar yaşansa da finalde doğru insan olsa o şüpheye sebebiyet vermezdi diyerek yolunuza bakıyorsunuz.
  • sikerler eşiğinin yanında getirdiği nadir güzelliklerdendir.
    her şeye ve herkese: "eeeh! sikerler!" der ve geçersin.
  • elde tutulacak ilişkiler kuramayan, elde tutulacak ilişki kurulabilecek insanların da yanlarına zaten yaklaştırmadığı sosyal beceri sakatlığına sahip bireylerin eğlenceli tesellisi.
  • benimdir bu. ufak ve ilk hatada çıkarıveririm hayatımdan. alt metni tahammülsüzlük ve ben bunla mı uğraşıcam hissidir. hiçbir zaman insanı pişman etmez, yapın bunu.
  • tavşan ve dağ ile ilgili hikayede ki tavşanların marifeti.
  • 24ün bitmesiyle elde ettiğim yetenek. bazı durumlarda "bunu da silme olum arana mesafe koy" dediğim insanlar da bu yetenekle harcanıyor. sanırım konu tamamiyle "kurunun yanında yaş da yanar" deyiminden kaynaklanıyo
  • kendine ve zamanına değer veren her insanın yapacağı eylemdir. yoran ve zorlayan her şeyden ve herkesten vazgeçmek muazzam bir hafiflik. tavsiye ederim.