• hayatta gördüğüm en geri zekalı tartışmanın yapıldığı beyaz tv programı...

'anne bebeğini emzirmek zorunda mı?'

hakikaten aptallık... bu konuyu gündeme getirenler de hakikaten ruh hastası...
  • karantinadayım. tvde ne izliyorduysam zaplayıp reklamdan başka bir şey olmayınca telefona döndüm.
    telefonda bağlantı sorunu olunca tvye döndüğümde bu program vardı.
    ya arkadaş kadınlar sevgilileri, kocaları hakkında öyle şeyler anlatıyor ki dinledikçe kendimin bu dünyada bir evliya mertebesinde olduğuma kanaat getirdim.
    lan bu nasıl bir toplum, nasıl insanlık akıl alır gibi değil!
  • çok fazla çifte standart dönen program. kadın internet üzerinden aldattığını söyleyince "ah ah vah vah nasıl yaparsın?" erkek yapınca olayı komediye çevirip kadının nasıl erkeği elinde tutabileceği hakkında fikir ve taktikler veriliyor.

klasik türkiye insanını yansıtan bir program.
  • cuma günü hak helal günah anlatıp cuma namazına girmeyen tonton müslüman bir adet amca bulunduran program.
  • sunucusunun adı ve soyadı nur viral yanındaki psikoloğun adı ve soyadı selin karacehennem olan program. söyleyeceklerim programın absürd yapısını açıklamasına yardımcı olmuştur umarım.
  • her gün saçma sapan “itiraf”larla gündeme gelen toplumun ahlak yapısına tamamen aykırı reyting peşinde koşan bir program. yok şu birini aldattı yok şu bana bunu yaptı boşandım vb. gibi akla mantığa sığmayan düzmece itiraflar. birkaç örnek;
    1. beyaz tv'de ekrana gelen 'hayatta her şey var' programına bağlanan bir seyirci, karısının çalıştığı fabrikanın şoförüyle hamileyken ilişkiye girdiğini anlatınca nur viral ve stüdyodakiler dondu kaldı.

2. kocamın ilgisizliği beni yanlış yola sürükledi!

3. beyaz tv'de nur viral'in sunduğu hayatta her şey var programına şoke eden bir itiraf damga vurdu. canlı yayına telefonla bağlanan bir kadın izleyici, kocasının kendisini kız kardeşiyle aldattığını açıkladı.

neden bunlara hiçbir ceza verilmiyor. bilemiyorum altan!
  • şuan izlediğim çağ dışı yorumlar yapan , insanı dinden soğutacak derecede radikal islamcı bir adamı barındıran program. az önce gece görüntülü konuşma yapan sevgilileri eleştirdi , flört edenlerin el değmemiş kişi aramasının yersiz olduğunu söyledi.
  • ismini vermek istemeyen izleyicilerin arayıp sorun ve itiraflarını paylaştığı program..
  • hem cuma sohbetleri yapıp hem haftalık burç yorumları yayınlayan paradoksal program.
  • ekmek fırınında hamurlarını bırakıp rüya yorumlamaya gelmiş esrarengiz bir adamın konuk olduğu program.

bu nası bi tip amkadjjlsffkds
hesabın var mı? giriş yap