şükela:  tümü | bugün
  • zaten bu hayatta seks ve yemek yemekten başka ne varki diye sordu hatun , ben bir süre bön bön baktım buna ne cevap vereyim diye ama yeterli cevabı bulamadım ne yalan söyliyeyim, lakin kendisi ile aramızda şu konuşmada geçmiştir.
    hatun- sen şimdi bunu şöyle şöyle ve böyle böyle diyorsun yani /teferruata gerek yok ben hatunu reddediyorum bu kısımda
    ben- evet
    h- sen bunu şöyle şöyle ve böyle böyle diyorsun yani
    b- eveet
    h- çok büyük hata ediyorsun / gözlerini kısarak
    b- hata benim işim
    h- ?!!
  • ki'nin nasıl yazıldığını bilmese bile çıtır çıtır yenir bu.
  • ki ayrı yazılacaktı ama 50 karaktere kurban gitti ve evet hatun yüzüne bakılır bir şeydi de sanırım sözlüğünde zina olmayan bir hatunmuş desek yanlış olmaz.
  • temel olarak hayatın anlamını çözmüş, beklentilerini minimize etmiş mütevazı bir arkadaş.

vallahi bravo. tam aradığım kafa.
  • ruh eşim. bir de yabancı dizileri izlemeyi seven evcimen bir tipse nikahı basarım. biraz da fotoğrafla ilgilensin. hahah tamam işte
  • alışveriş diyemedin mi?
  • hayatta seks ve yemekten başka ne var diye sordu hatun, sende ne cevap vereyim diye baktın baktın ama cevap bulamadın:) hep demek istemişimdir işte bunlar hep seks
  • bir de iyi içki içer, futboldan anlayıp, ps oynuyorsa onu kadrolu yapabilirim.
  • sığ olan kızdır. erkek dese linç ederiz, söyleyen kız olunca hayatın anlamını çözmüş oluyor. enteresan.