şükela:  tümü | bugün
 • insan kaynakları müdürü yeşim hanımın sorusu: hayattaki en büyük başarınız nedir.
  el cevap: eşşeğin siki.

  aslında 22. yaşgünüme kadar muhteşem bir hayatım vardı, şehrin en seçkin ilkokulunda okul birincisi ve neredeyse en popüler erkektim, anadolu lisesini şehirde ilk ona girerek kazanmıştım, notlarım ve okulda popularitem hiç fena değildi, lise ondanda güzeldi (hem kızlar hem dersler on numara hayat onbir numaraydı), gram çalışmadan üniversiteyi kazandım, hatta bu arada babamın o zaman için sıfır alınmış oldukça pahalı olan arabasınada el koymuştum* , üniverste dahada iyiydi ortam, kızlar, araba, alkol, sigara, vs...

  ne olduysa o yıl oldu, 2 ay içinde önce 3 yıldır çıktığım kız arkadaşım terketti, sonra devamsızlıktan okuldan atıldım, arada biryerde iştende atıldım...

  ama genede hayat güzeldi be, gençtim, zekiydim, çalışkandım, görece pek para problemimde yoktu, hayata dair müthiş bir iyimserliğim ve son derece güzel hayallerim vardı, önce kendi işimi kuracak, güzel bir evim, harika bir eşim, muhteşem iki çocuğum olacaktı, kendime siyah bir land rover discovery, eşime ise kırmızı bir polo dsg alıcaktım...

  son 6 yıl içinde 4 kere işten kovuldum, 2 kere kovulduğum işe geri alındım, 4 farklı insanla nişanlanıp tamamı tarfından kafama nişan yüzüğü atılmak suretiyle terkedilidim, hepside sonradan arayıp özür diledi ama olmayınca olmadı bir şekilde yürümedi ayrıldık sonunda, 40milyara sıfır km otomobil alıp,* 4 yıl sonra 15 e zor sattım, o parayıda alemlerde yedim...

  sonuç: hayatın amına koyim yeşim hanım, sana bişey olmasın(bkz: küçükken başarılıyken büyüdükçe sıçıp batırmak).

  |._||_q
 • insanı bir süre için kitlenip düşünmeye sevk eden, çok basit gibi görünen ama hiç de öyle olmayan sorudur. düşünmenizin ardından yeteri kadar güzel bir cevap bulamadığınızda ise kafanızdan şöyle bir cümle geçer; "ben hayatta hiçbir şey başaramadım mı?"
 • genellikle ise eleman alirken ben soruyorum bu tip sorulari.. gecende rihanna'ya benzeyen melez bir dominikaliya sordum, 8 inch penisi deep throat yapabiliyorum dedi.. kendisini hemen ise aldim..
 • çılgın yarışma programlarına internet üzerinden başvuru esnasında karşınıza çıkan sorulardan biridir, ardından da "yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?" sorusu gelir.
  "sik kafalar sanki kendileri çok bir halt becermiş gibi geçmişler karşıma" gibisinden bir şeyler geçiririm aklımdan, sonra o anki motivasyonuma bağlı olarak yarı sallamasyon cevaplar hazırlarım.

  daha çağıran da olmadı gerçi.
 • iki tanedir:
  - başarısızlıklarımı çok iyi tespit ederim.
  - başarısızlığı çok iyi kabul ederim.
  imza:loser güvercin
 • -kavanoz kapağı açmak!

  şeklinde cevap verilesi soru cümlesi.
 • is görüsmelerinde sorulan soru. sahsen cevap olarak sunu anlatmak komik olurdu.

  ilk askim benimle arkadasliktan öteye gitmedi. ilk hayiri alinca, bari bir yerde oturup konusalim bir cay icelim dedim kabul etmedi. tam 3 sene ugrastim, okul disinda bir yerde benimle oturup bir seyler icmeye ikna edemedim. irtibatimiz yavas yavas kesildi, sonra herkes kendi yoluna. hic unutamadim, yazdim kalbimin bir kösesine, bastim üzerine mühürü.

  25 sene sonra ulastik birbirimize bir sekilde, laf arasinda bir cay ismarlarsin artik dedim o da sen gel de cay bile demlerim dedi.
  benim icin hayatimdaki en büyük basari budur.

  gitmedim...