• akp'nin beyoğlu'nda görevlendirdiği yeni beton generator.
  • yüz yapısıyla şivesiyle ve önerdiği projeleriyle adeta atanamamış bir laz müteahhit.31 marttan sonra ataması da gerçekleşmiş olacak.
  • az önce cnn türk canlı yayınında, "çocuklar ders çalışsın diye millet kıraathaneleri kuracağız" diyen akp'nin beyoğlu adayı. seçme yaşı 16 olsa, bu adam yüzde 30'u geçemez bu ilçede. umarım çocuğu olan aileler şu vizyonsuzluğun farkındadır.

(bkz: alper taş'ın çocuklara küçük kara balık dağıtması)
  • acayip boş konuşan adam. hakaret olarak değil. ciddi ciddi adam boş konuşuyor. sıkıcı boş bi tip.
    aha örnek
  • türkiye’nin en merkezi ilçelerinden beyoğlu’nu yönetmeye aday şahıs. seçilirse beyoğlu’nun kültür, sanat ve eğlencenin merkezi olduğu yıllardan bir 100 yıl daha götürecek gibi görünüyor. açıkçası burada ikamet eden biri olarak beyoğlu’nun son bir şansı kaldığını düşünüyorum, umarım 31 mart’tan sonra kendisine maruz kalmayız.

şuradan
  • akp bir insan olsaydi bu kisi gibi gorunurdu.

tanim: akp'nin insan siluetine burunmus hali.
  • bugün tv'de sıfat olarak okçular vakfı başkanı'nı kullanan beyoğlu belediyesi başkanı.
  • bu isimle nasıl akp’li olunur insan hayret ediyor.
  • yukarda arkadaşın biri "bu genel kültürle ve zekayla bu partide olmasına anlam" veremediğini söylemiş.

merak ettim genel kültürünü, umutla twitter'ına gittim.

5. saniyede şu videoya denk geldim:

https://twitter.com/…tatus/1101769112173211648?s=19

diyor ki:

****"anadoluda bizden daha uzun süre var olabilen başka bir millet ve başka bir devlet olamadı" ****

doğu roma imparatorluğu / bizans imparatorluğu :

330 senesinde başladı.
    1453 senesinde bitti.

: 1123 sene.

osmanlı imparatorluğu: 1299 da başladı
    şimdi 2019.

: 720 sene.

5 ihtimal var:
    1. hesap yapamadı
    2. bilmiyor genel kültürü yok
    3. yalan söylüyor
    4. bizansı bu topraklardan saymıyor
    5. türkiye cumhuriyetini sonsuza gidecek diye kabul ediyor.
  • koskoca billboard'u ikiye böldürmüş, sol yarısında bayrak taşıyan asker silueti, altında 29 ekim kutlaması; sağ yarısında kocaman kendi fotoğrafı... zannedersin cumhuriyeti bir avuç neferle haydar başkan kurdu.
hesabın var mı? giriş yap