şükela:  tümü | bugün
 • ankara ili cankaya il¢esi belediye ba$kani.
  1949 yilinda sivas ta dogdu.
  ilk ve orta ögrenimini sivas ta tamamladi. 1968 yilinda sivas sanat enstitusunden mezun oldu. 1976 yilinda firat universitesi makine muhendisligi fakultesini bitirdi. 18 nisan 1999 da ¢ankaya belediye ba$kanligina se¢ildi
 • gerekli gereksiz herbiryerlere park-kultur merkezi vs. yaptiran, (ki bu kullanilmayan tesislerinden bazilari: cetin emec caddesi ile milli kutuphane arasindaki yolda yer alan spor salonu ve beysukentdeki ruhi su parki), bu arada hem kendine hem de bazi yandaslarina fayda! saglayan (basina da yansiyan passat hadisesi mesela), koca cadde delik desik iken utanmadan sadece evinin onundeki 500 metreyi asfaltlatan, bazi dedikodulara gore sirf kendine oy versinler diye cankaya sinirlarina (ki ankaranin buyuk bolumu cankaya mahallesi olarak gecer, gercek cankayaya 20km uzak olsalar da) sehir disindan gocmenler yerlestiren kisi
 • kendisi hakkında "hayır passat değil rüşvet olarak volvo almıştır" gibi duyumlar alınmıştır
 • volvo söylentisi için bkz: #3044813
 • uçan süpürge filim festivaline önce sponsor olup, sonra üstlerine düşen (gerçekten de cüz'i olan) bedeli ödemektense; sponsor olan başka bir kuruma yıkmaya çalışmıştır. diğer taraf 'ne münasebet' deyince de; zabıtalarını yollayıp otu-boku bahane edip mühürletmeye kalkmıştır.
  i melih gokcek'le aynı zihniyette olup, sadece birbirlerine muhalif partilerdedirler.
 • ankara ile hiçbir ilgim olmamasına karşın beni ve birçok arkadaşımı uzun zamandır mesaj yolu ile taciz eden belediye başkanı. bugün kendi rekorunu kırdı. arka arkaya üç mesaj. belediye bütcesinde önemli bir kalem olsa gerek mesaj masrafları. çankaya'lı vatandaşların vergileri istanbul'daki bana ve belki de yurdun muhtelif yerlerindeki pek çok kişiye mesaj olarak akıyor.
 • alanyaspor kalecisi. fenerbahçe'de görmek isteriz.
 • 20 şubat 2017 trabzonspor alanyaspor maçında, trabzonspor'un forvet oyuncularıyla birçok kez karşı karşıya kalmasına rağmen üstün bir performans sergileyip kalesini gole kapayan kaleci.

  alanyaspor yenilmediyse, bunda haydar yılmaz'ın katkısı çok büyük.
 • ürettiği küçük küçük paketlerdeki toz mayalar satılsın diye binlerce yıllık kadim geleneklere doğru değil diyen kişi.
  meselâ; yüzyıllar içinden süzülüp gelmiş, aslını bulmadığın sürece yeniden üretemiyeceğin kefir tanelerini kötüler, kendi sattığı toz mayanın daha sağlıklı olduğunu söyler.
  bütün yoğurt mayalama yöntemlerini kötüler. hep patojen falan kaparmış bunlar. en sağlıklısı toz mayalarmış.
  bu söylemlerini onlarca farklı yerden söyler ya da söyletir ki farklı farklı insanlar hep aynı görüşü savunuyor sanalım.
  bir de birden fazla maya markasıyla piyasada ki başkaları da bu işi yapıyormuş gibi gözüksün.
  bir de şimdilerde tüketilmesini doğru bulmadığını söylediği plastik şişelerde satılan kefirleri de vaktinde bu şahıs üretmiş.
  böyleyken böyle.