şükela:  tümü | bugün
 • ankara ili cankaya il¢esi belediye ba$kani.
  1949 yilinda sivas ta dogdu.
  ilk ve orta ögrenimini sivas ta tamamladi. 1968 yilinda sivas sanat enstitusunden mezun oldu. 1976 yilinda firat universitesi makine muhendisligi fakultesini bitirdi. 18 nisan 1999 da ¢ankaya belediye ba$kanligina se¢ildi
 • gerekli gereksiz herbiryerlere park-kultur merkezi vs. yaptiran, (ki bu kullanilmayan tesislerinden bazilari: cetin emec caddesi ile milli kutuphane arasindaki yolda yer alan spor salonu ve beysukentdeki ruhi su parki), bu arada hem kendine hem de bazi yandaslarina fayda! saglayan (basina da yansiyan passat hadisesi mesela), koca cadde delik desik iken utanmadan sadece evinin onundeki 500 metreyi asfaltlatan, bazi dedikodulara gore sirf kendine oy versinler diye cankaya sinirlarina (ki ankaranin buyuk bolumu cankaya mahallesi olarak gecer, gercek cankayaya 20km uzak olsalar da) sehir disindan gocmenler yerlestiren kisi
 • kendisi hakkında "hayır passat değil rüşvet olarak volvo almıştır" gibi duyumlar alınmıştır
 • volvo söylentisi için bkz: #3044813
 • uçan süpürge filim festivaline önce sponsor olup, sonra üstlerine düşen (gerçekten de cüz'i olan) bedeli ödemektense; sponsor olan başka bir kuruma yıkmaya çalışmıştır. diğer taraf 'ne münasebet' deyince de; zabıtalarını yollayıp otu-boku bahane edip mühürletmeye kalkmıştır.
  i melih gokcek'le aynı zihniyette olup, sadece birbirlerine muhalif partilerdedirler.
 • ankara ile hiçbir ilgim olmamasına karşın beni ve birçok arkadaşımı uzun zamandır mesaj yolu ile taciz eden belediye başkanı. bugün kendi rekorunu kırdı. arka arkaya üç mesaj. belediye bütcesinde önemli bir kalem olsa gerek mesaj masrafları. çankaya'lı vatandaşların vergileri istanbul'daki bana ve belki de yurdun muhtelif yerlerindeki pek çok kişiye mesaj olarak akıyor.
 • bugün 0 850'li bir numaradan evimi aramış, kaydedilmiş mesajını dinleterek oy istemiş kişi. belediye başkanı olan haydar yılmaz'ı tanımazdım, biraz entry'leri okuyup, biraz geçmişini araştırınca benden yana akıbeti ortaya çıktı. ister 10 kere ara, ister basbariton solcu sesin olsun, sana oy moy yok hacı.
 • yeniden aday adayı olması bile inanılmaz bir cüretkarlık olan kişi. ondan önce doğan taşdelen başkandı; "tamam yollar temiz, çöpler toplanıyor ama artısı yok" denirdi, bu geldi yollar süprülmez, çöpler toplanmaz oldu. şimdi kalkmış bir de yeniden aday oluyor. ama kendisinin suçu yok, partinin baştan buna izin vermemesi gerekirdi.
 • alanyaspor kalecisi. fenerbahçe'de görmek isteriz.