şükela:  tümü | bugün
  • kondüktör akımıyla sözlükte yer etmiş yazar arkadaşlardan, hoşgelmiştir.
  • kondüktör akimiyla sözlükte yer etmis troll arkadaslardan yalnizca biri. yahu hic mi bakmiyor su kondüktörler nitelige. sözlük troll doldu gene.
  • an itibariyle hicbir entrisini okumadım. benimle besiktas konusunda yazdigim bazi entriler konusunda mesajlasmis, eksisozluk'teki pek çok futbol yorumcusunda görülmeyecek bir kalitede tartısmayı ilerletebilmis, bu konuda saygımı ve sevgimi kazanmıs yazar oldu kendileri. hicbir entrisini okumadan da yazmak istedim bunları. o kadar ki, zaten ben de farkındayım bazen sinirlenip abarttıgımın, bir entrimi editllediğim olmuştur kendisiyle olan diyaloğumuz üzerine.
  • ancak kondüktör akimiyla sözlükte yer alabilecek bir yazarmis. sansli.
  • torunlarımızı kertme kararı aldığımız yazar. hain planlarımız var. bi' de tatlı böyle, çiçek falan alıyor kız arkadaşına, düşünceli çocuk vesselam. benden yaşça küçük olup da, anlaşabildiğim ilk insan aynı zamanda. şimdiki gençler harika azizim.
  • tutunamayanlar konusunda bana attigi sitemli ama nazik mesajla gereksiz bir agresiflikle yorum yazdigimi farketmemi saglamis bir yazar. buradan da kendisine bir kez daha tesekkur etmek istedim. ozellikle edebiyatla ilgili yorumlarinin takipcisi olacagim.
  • kaliteli futbol muhabbeti yapılabilen mantıklı bir yazar. lig öncesi keyifli takım analizleri yapmak isteyen yazarlara duyurulur.