şükela:  tümü | bugün soru sor
  • her turk erkeginin kesinlikle destek vermesi gereken kampanya. sunu rahatlikla soyleyebilirim ki, turk kizlari kendilerini dunyanin merkezinde gorup, erkekleri de onlara hizmet edecek birer kole olarak gormektedirler. ve ne yazik ki, bu kizlarimizda yalanin dolanin bini bir paradir. ustune ustluk, anlasilmasi en zor, daima bunalim takilan, kafalarindan ne tilki dondugu anlasilamayan bu kizlarimiz kendilerini seven erkek yerine de, gidip serserilere ilgi duyarlar. ama kendilerine sorarsaniz, nasil bir erkek istiyorsun diye, hic utanmadan derler ki, "romantik, akli basinda, beni sevsin vs." ama dedigim gibi bu hanim kizlarimiz nerede bir serseri hergele var onlarin pesinden kosarlar. akli basinda her turk erkeginin desteklemesi gereken kampanyadir.
  • katılan erkeklerin %98'inin iki kaş göz, bir kıvırtmaya ehi ehi diye sırıtarak yumak kovalayan kedi misali kızların peşinden gidecek olması nedeniyle sonuca ulaşamayacak kampanyadır.

(bkz: yazık lan bize)
  • üniversitede hakkatten kızların teklif etmesi rüyasını hakikate kavuşturacak girişim. adeta bir dharma initiative
    bu platformda da şahit olduğumuz ''bize bişey olmaz, italyanlara kaçarız yeminle'' numaralarını yemeyelim ve memleketin her köşesinde karşımıza çıkacak bu tür dünya sikime minare götüme tavırlarına aldanmayalım ey türk delikanlısı, evde oturdukça genişleyecek hacimlerine rağmen tomar tomar triplerini çekecek erkek halkı tanımadım daha.
    o zaman artık dünyanın merkezi değişiyor, ilk hedefimiz keşfedilmemiş kuzey toprakları, ileriiiiiii!

edit: yeni kampanya; `kızlar ciddiye aldı birer çiçekle gidip yanaklarına agucuk gugucuk yapalım kampanyası`
  • biiiiir, ikiiiii, üüüüüüç deyip herkes iskeleden denize atlayacakken son saniyede atlamayıp sonra da denize düşenlere "ehehehe nasıl da kekledim ama" diye gülen tiplerin psikolojisiyle başlatılmış kampanyadır. türk erkeklerinin ilgisini başka yöne çektikten sonra kendisi bütün türk kızlarını ele geçirmeyi planlamaktadır. kimbilir belki oradan da dünyayı ele geçirir falan. ama yemeeeezzzz anadolu çocuğu..

bu arada son cümle pek bir hoşuma gitti.

yapabilirsin raki!

tevriye mi diyorlardı bu rakiye?
  • yeri geldiginde, turk kizlarini bu "hale" getiren konjonkturu olusturma yolunda elinden geleni ardina koymayan, efendime soyliim delikanliligin kitabini yazma faslinda, namus mamus diye kafa sikme konusunda ve dahi anneciklerine kul kole olma yarisinda en basta gelecek adamlar su kampanyaya hararetle destek verenlerdir zannimca.

kendi dusen aglamaz diyor, yanaklarindan opuyor, anneleri ve rus fahiseleriyle mutluluk dolu bir hayat diliyorum.
  • kendini bulunmaz hint kumasi goren erkek zihniyetinin bir urunu olsa gerek.