şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ekleme: son 15 senede erdoğan gibi dindarlar sayesinde -cumhuriyet tarihi boyunca -ülkemizin geldiği durum; savunma sanayiinde yerlilik oranı yüzde 70 lere çıktı:

https://www.webtekno.com/…rihi-bir-adim-h61012.html

1923 ten beri din düsmanı bir sistem tarafından allah ve kuran düsmanı , dünyanın en büyük ve en iyi devrimcisi peygamberinden nefret eden bir gençlik yetiştirildi onların cocuklarının ahlaksızlıkları ortada. her gün cinayet ve kötülük. simdilerde ise allah korkusu olan yerli, milli, adaletli ve merhametli bir genclik yetissin diye haydi cocuklar camiye kampanyasi baslatilmis. camiye her gidip namaz kildiginda puan toplayacak ve hediyeler kazanacaklar. elbette en buyuk hediye allah in rizasini kazanmalari olacaktir. allah samimi muslumanlarin sayisini artirsin.

https://twitter.com/…tatus/1084498954178490373?s=19
  • (bkz: ensar vakfı)
  • öncelikle dünyanın en büyük devrimcisi atatürk'tür.

sen ve senin gibilere inanıp beynimiz yıkanmasın diye elinden geleni yapmıştır.

senin de yerli ve milli düşüncenin de canı cehennemedir.

şimdi bak şuradan defol git.

tecavüz ve cinayetleri işlemeye meyilli olanlar da dincilerdir.
    (bkz: haydiçocuklarokula)(bkz: oku)

şunu da şuraya ekleyeyimkalsın burada kaçıp giderse diye not düşeyim.
  • evet alnı secdeye değiyor diye "iyi" insan olduğu düşünülenlerin hali ortada çünkü. egzantrik ve gerçeklerden uzak bir oluşumdur.
  • camii'ye gitmiyorum son iki yılda . acaip kafam rahat. cocukluktan beri beyinimizi siktiler. beyinsiz nesil istemiyorsan evladını camiiden uzak tut.
  • bu nasıl bir kafadır ki allah’la çıkar ilişkisi kuran nesiller yetiştirmek hedefindedir. hediye almak için camiye mi gidilir? allah inancı korku üzerine mi inşa edilir? hediye almak için camiye giden nasıl suçtan uzak kalır, nasıl yerli ve milli olur?
  • çocukların camiye gitmelerinde normalde bir sorun yoktur, buna teşvik edilmesinde de bir sorun yoktur, ancak bunu kampanyalaştıran kişilerin sicili, korumak için and içtikleri tecavüzcü vakıflar yok mu olay orada kopuyor işte.

ben namazında niyazında bir insanım, çocuklarımı namaza da teşvik ederim, ancak gitmemeleri konusunda uyaracağım. ben yanında değilken çocuğumun camiye gitmesini istemem.

işte siyasal islamcıların olayı getirdikleri nokta budur. müslümanlar bile kendilerinden tedirgin.
  • çocuklarımıza kitap verelim. sonra ne yapmak istiyorlarsa onu yapsınlar. eğitilmiş insana her yerde ihtiyaç var.