şükela:  tümü | bugün
  • esasında başlık "hayır broşürüyle evet standının önünden halay çekerek geçen abla" olacaktı ama olamadı.

ofiste hatırladıkça gülmeme sebep olan abladır. bunun gifleri yapılmalı.

https://www.facebook.com/…/videos/1820753524917708/
  • standdaki grubun heyecanının yavaşça sönen patlak balon dinamiğinde seyrettiği mükemmel video.
  • yürek yemiş abladır.*
    ayrıca referandum ortamını güzelleştiren bu hareketlerdir. kavga-dövüş değil. malum kişinin ülkeyi kutuplaştırmasına inat bu millet birbirine girmeden, dostça yaşamayı seçmeli.
  • beyinsiz bir abladır. şimdi bu yaptığı net bir tahrik. bunu yapınca eline birşey geçmemesi de cabası. aynısını akp'illerde yapıyor, sonrasında taraflardan biri tepki gösterince vay efendim bize saldırdılar.
  • bunu tahrik olarak gören beyinsizlerin olduğunu gösteren abladır.
  • birisi beyinsiz demiş bu abla için. neymiş halkı tahrik ediyormuş. hass....r ordan derler adama.
  • sesli gulduren abladir. hay aklina saglik komik olmus ama super. bu ulke hepimizin bu da gelip gececek, siz de biz de toprak olcaz. okadar kin yapmayin gencler.
  • ilk üç izlemede gülüyorsunuz.
    biraz vakit geçiyor haberleri, kk hakkında görüntülü analizler yapılıyor vs sonra dönüp bir daha izliyor yine gülüyorsunuz.
    sonra biraz daha vakit geçiyor 8-16. izlemelerden birinde hiç olmadığı kadar gülüyorsunuz. öyle bişi.

üzerinden geçen zamanda, moralim bozuldukça açıp gülüyorum. 30 kere falan izledim sanırım. etkisinin azalmasından korkuyorum.
  • niye pis pis sırıttığını anlamadığım bir kadın. niye abla diyorsunuz amk max 30 yaşında o kadın.