• yav he he.
    (bkz: cehaletin en fazla prim yaptığı dönem)
    (bkz: oslo ihaneti)(bkz: habur rezaleti) (bkz: ne istediniz de vermedik)

edit: cumhurbaşkanı yemin metni - "cumhurbaşkanı sıfatıyla, devletin varlığı ve bağımsızlığını, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü, milletin kayıtsız ve şartsız egemenliğini koruyacağıma, anayasaya, hukukun üstünlüğüne, demokrasiye, atatürk ilke ve inkılâplarına ve lâik cumhuriyet ilkesine bağlı kalacağıma, milletin huzur ve refahı, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde herkesin insan haklarından ve temel hürriyetlerinden yararlanması ülküsünden ayrılmayacağıma, türkiye cumhuriyetinin şan ve şerefini korumak, yüceltmek ve üzerime aldığım görevi tarafsızlıkla yerine getirmek için bütün gücümle çalışacağıma büyük türk milleti ve tarih huzurunda, namusum ve şerefim üzerine andiçerim."
  • 15 temmuzcularla hiç bir zaman iş birliği yapmadık, hep bunlara fırsat verilmesin diye yazıp çizdik. ne istediler de vermedik diyenler düşünsün.

hayırcıyım ne teröristim ne vatan haini. bu iddiada bulanların alnını karışlarım.
    herkes haddini bilsin.

edit: alnını karışlamak olacakmış. uyarı için teşekkürler
  • 15 temmuzcu olmak iyi mi kötü mü anlamadım. otun bokun adı 15 temmuz şehitler bilmemnesi, o günden sonra vay efendim temizleniyoruz náraları, yani15 temmuzcular iyi mi kötü mü?
  • peki bunu ne yapacağız?

(bkz: emre uslu'nun referandumda evet diyecek olmasi)
  • dedi darbeyi örtbas etmek için afedersiniz bir taraflarını yırtan şahıs. recep tayyip fethullah erdoğan gülen'in akıllara zarar beyanı. fethullahçıların her işledikleri suçun altında benim imzam yok, kendisinin var. olağanüstü başarısızlıklarına rağmen görevde tuttuğu mit müsteşarı fetö'yle barış görüşmeleri yürüten de ben değilim, kendisi. bebek katilinin alkışladığı, cia'den onay alındıktan sonra resmi gazetede yayınlanan bölünme anayasasını savunan da ben değilim, yine kendisi. benim vicdanım rahat.

edit: imla

edit: kafamda rasyonalize etmeye çalıştım da, 15 temmuz darbe girişimini sabahtan haber alıp belli başlı yerleri tutup, bu tür bir sözde mağduriyetten güç devşirmek için o rezil kalkışmaya yol veren kişi olarak, acaba "referandumda hayır vermek benim yanımda olmaktır. bana şantajın allahçını yapıyorlar, kurtarın beni bu boktan" mı demek istiyor? kafamda deli sorular.

--- spoiler ---

şaka şaka. manyak mısınız? adamın tek derdi diktatör olmak. amacına ulaşmak için fetö'yle mi tekrar ittifak yapması gerekmiş, pkk'ya özerklik mi vermiş, hiç umurunda olmaz. vatan kavramı yok zira kendisinde. ne kendisinde ne koltuk değneğinde.

--- spoiler ---
  • zihniyeti körelmiş bir kişinin beyanı. sizi biz affetsek de tarih affetmeyecek!
  • sanki bu davanın savcısyım diyen biziz. sanki ne istediler de vermedik diyen biziz, biz fetullaha orospu çocucuğu derken bizi tutuklayan akp değildi sanki.
    (bkz: fök yu)
  • tdk güncel türkçe sözlüğe 15 temmuzu da eklemeli.

1.her kapıyı açan anahtar. 2.maymuncuk.
    "açıl susam açıl."
  • götünüz yiyorsa hayır diyin görelim. anlamıda çıkar zira hazır kıta bekliyor hakimler, savcılar.
  • madem bu kadar büyük bir günah hayır demek, seçim kağıdında neden var? bu sözleri sarfederek kendi içinizdeki insanları da nefret ettirteceksiniz.
hesabın var mı? giriş yap