• albüm güzel, melodiler falan hoş ancak ilk albümdeki gaz şarkı beklentisini maalesef karşılayamıyor. bol bol da rakı içerken dinlenecek şarkılar mevcut. bu grubun zakkum gibi olmasından korkuyorum. onların da ilk albümü placebo gibiydi zaman içinde zeki müren'e evrildiler. inşallah neyse de ileride bu duruma düşmez.

son yorumum; albüm güzel olmuş, ellerine sağlık.
  • neyse'nin yeni çıkacak albümümün ismi.

ayrıca (bkz: turgut uyar) (bkz: kavşakta)
  • ilk albümün uzağında bir çalışma olmuş. lokomotif parça yok. şarkılarda kesinlikle bir kalite var bu asla yadsınmaz bir gerçek fakat sürekli aynı tempoda dönüyor. hokkabaz gibi aksın gitsin istiyor insan bir süre sonra ya da yapma meydan gibi sert çıkışlar.

kötü bir albüm olmamış ama ilk ''neyse'' albümünün yanından bile geçemez.
  • önyargı ile yaklaşıp çıktığında bir kere yarım yamalak dinleyip bir daha da şans vermediğim albümdü.

meğerse hata yapmışım. içerisinde özellikle nafile, eski bahçe gibi iki şarkı var ki, replay tuşunu otomatiğe aldırır cinsten.
  • şimdilik favorilerimin eski bahçe ve kar olduğu neyse'nin yeni albümü.
    grubun şarkılarını sindirmek gerekiyor çünkü esas vuruşlarını sözleriyle yapıyor, bundan ötürü ilk dinlemede ritmi yakalayıp kapılıp gitmek zor.
    deniz tekin ile yaptıkları düeti gördüğümde şaşırdım ve sevindim, deniz tekin'in de sesini çok güzel buluyordum bence grupla kimyaları da çok uyuşmuş.
    çok bekledik, hemen çikolatasını bitirmek istemeyip onu emen çocuklar gibi dinliyorum albümü.
  • kar
  • gün boyunca başa sarıp dinlediğim bir adet derhal içeren neyse albümü. yine müthiş bir iş çıkarmışlar.
  • ilk albüme göre çok daha olgun "neyse" albümü. ben şahsen ilk albümü defalarca dinlemedim ama ikinci albümü defalarca dinledim. dinledikçe daha da güzelleşen bir albüm. ilk albümleri gençlik tınıları, bu albüm ise olgunluğa geçiş albümü.

neden ilk albüme göre daha az beğenildiğini anlayabilmiş değilim. her şeyden önce çok sesli, bir sürü enstrümanın kullanıldığı bir albüm. ruh hali olarak da ilk albüme göre daha derin.
  • anlatmasan da olur, bugüne kadar anlattın da ne oldu...
  • ilk albüme göre vasat olsa da ahd, derhal, evvel gibi güzel parçalara sahip neyse albümü.
hesabın var mı? giriş yap