• murat kekilli, aylin aslım, demir demirkan, moğollar, koray candemir, (bkz: öztürk)gibi sanatçılarla çalışan; kendi solo projesiyle 9. roxy müzik günlerinde 3. olan rock alemin en saglam sahne sovlarına sahip klavyecisi.
 • soz vermis sarkilar'da aylin aslim'in seslendirdigi kimdi giden kimdi kalan'i duzenleyen kisi. sarki hakkindaki tum ovguler -sanki hepsini tek basina yapmis gibi- aylin aslim'a gittigi icin varligindan cok gec haberdar oldugum bir muzisyen. ben sahsen duzenlemeden buyulendigim icin uzun zamandir "kim yapmis bunu?" diye aramaktaydim, koca internet'te simdilik sadece bir allah'in kulu cikip "duzenlemesi hayko cepkin'e ait" diye bilgi vermis. elektronik muzik kavramini olaganustu sindirmis bir insan gibi gorunuyor, gelecek calismalarini merakla bekliyorum.
 • şahane insan; basına iyi sıfatını ekleyecegeniz her ismi hakeden müzisyen.. dövmeleri süperdir.. tek rakibinin "richırt klayderman" oldugunu klaveyesine yazıp dünya aleme bildiren insan .
 • rockistanbul 2005 te 20 haziran günü 17:35 - 18:20 arası alternatif sahnede izlediğimiz müzisyen.dövmelidir kendisi ayrıca.
 • ilk kez haykodelik olarak izlediğim, ağzım bi karış açık bırakmış.. rockistanbul 2005 dahilinde tekrar en önde canlı izleme mutluluğuna eriştiğim, şarkı söylerken başka bir gezegene yolculuk ediyormuş gibi duran, bence gayet özgün, kaliteli ve ince düşünülmüş ve ruh sahibi işler çıkaran apacayip bir adam.. çok isterdim daha fazla insan bilsin tanısın, çokca doya doya dinleyelim kendisini.. şahsı hakkında gönül rahatlığıyla verebileceğim şöyle de bir bkz var; (bkz: başlık parsellemek)..
 • h2000 2003'ün de rockistanbul 2005'in de en iyi performanslarından birini sergileyen kişi. yalnız hareketleri fazlaca till lindemann'ı anımsatıyor, allah korusun grupta klavyeci olsa sahnede domaltırdı diye korktum
 • tek gözü kalmış hayvani müzik yapan şeker adam! müzik böyle yapılır denilir cinsten bir albümü vardır. müzik yaptığını sananlar alsın okusun diye tüm müzik marketlerde satıştatır.
 • düşünce yapısı olarak marilyn manson'la pek bir örtüştüğünü, manson'un kendisinin ilahi olduğunu belirtmiş bir insandır. türkiye'de müzik yapan bir insandan böyle bir beyanat duymak beni şaşırttı doğrusu. 'keşki gırtlağım onun gibi olsa, süper olurdu. yaptığım müzikte değişirdi tabii. kendisi örnek aldığım kişidir, fakat müzik olarak bir alakamız yok" diye devam etmiş bir insan.
 • getronogan ermeni lisesi mezunu nadide şahsiyet. sırtındaki dövmeleri babası görmesin diye uzunca bir dönem deniz utanıyorum ben diyerek tişörtle girmiş, tesadüfen babası bi televizyon programında dövmelerini görünce bu durumdan kurtulmuş kişi. murat kekilli, demir demirkan gibi müzisyenlerin arkasında çalmış, hayali opera söylemek olan ve çıplak sesinin tadına doyum olmayan gerçekten kendini müziğe adamış bir müzik adamı.
 • masallah bravo bravo masallah vs..diyerek bir ezgisi vardir ki insanin beynine giriyor yerli yersiz soyluyorsunuz.soyledikce baskalarinin diline de yerlesiyor.
  o degil de sanki uyurken butun gece beyninizde calmis da sabah kalkinca hala calabilen hatta dilinize alarm sesi gibi yerlesebilen bir sarki.
hesabın var mı? giriş yap