şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: haylou gt1) sadece fark olarak taşınabilir 26 saatlik bir şarj ünitesi sağlaması ve şarj ünitesi üzerinde 4 ışık ile ne kadarlık şarjınızı gösteren bir sistem var tek farkı bu... ben kızıma xiaomi airdots aldım ve bu bluetooth kulaklık olayı çok hoşuma gitti ses konusunda da oldukça tatminkardı baktım hatunda sevdi e benimde aklım kaldı ve sonuçta biraz araştırdım şarjı uzun gitsin mantığı ile 2 tane aliexpress'ten gt1 pro siparişi verdim aslında aklım gt2 de kaldı ama sarj ünitesi kapaksız olduğundan mütevellit 2 adet 127 tl den siparişimizi verdik. geldiği şarj ile işe gidip gelirken, yürüyüşlerde, bahçede falan uğraşırken toplamda aşağı yukarı 14 saat çalıştırmışımdır şu an 2 ışık yanıyor dediğim gibi geldiği şarj ile toplamda kargoya verilişinden 45 gün civarı çinden buralara geldi verhasıl şarjı güzel ses olarak orjinal telefon (bkz: sony xperia xz1)kulaklığındaki performans ile aynı çok abartılı bişey değil ama kablodan kurtulmak harika hissettirdi...
  • uzun süredir kullandigim bluetooth kulaklık.
    şarjı kutu olarak yeterli ama kulaklık olarak biraz daha iyi olabilirdi. bass tiz ve orta sesleri gayet güzel ama bence 2 kötü özelliğinden biri olan son ses biraz düşük. diğer kötü yanı ise dokunmatik oluşu ben çok heves etmiştim ama en ufak düzeltme yaptığınızda müzik/film duruyor veya başlıyor.
    kutusu büyük falan deniyor ama diğerleri çok küçük olduğundan buda fena değil gayet ergonomik. 4 5 kere sağlam düşürdüm ama cok şükür arızalanmadı. ekstra bilgi için yeşillendirin.
  • bugün edindiğim yeni kablosuz kulaklığım. qcy t1c'min tek kulaklığı kırılmış, buna rağmen her ikisi de canavar gibi çalışır haldeyken aldım. ilk izlenimim sol kulaktan daha fazla geliyor gibi hissettirmesi oldu. ama cihazdan değil muhtemelen benim kulakta bir sorun var. * onun dışında gayet iyi bir ses izolasyonu var ve ses kalitesi bana yeterli gibi geldi. basslarda henüz yeteri kadar deneyemedim.

bir süre denedikten sonra işbu entry güncellenecektir.
  • rakibi xiaomi redmi airdots'a göre çok daha işlevsel, gerek batarya kapasitesinin fazla olması gerekse dokunmatik olması ile kesinlikle airdots yerine tercih edilebilir.
  • ses kalitesi güzel ancak rüzgarlı havada kullanışsızlaşan alet.