• bilecik-arifiye arasinda bulunan bir tren istasyonu. yolcu ya da yuk indirip bindirmekten cok tekli hatta trenlerin birbirini beklemesini saglamak amaciyla kullaniliyor.
  • hayrettin hayrettin .mı g.tü kaybettin tarzında iğrenç bir tekerlememsiye maruz kalma ihtimali olan erkek ismi..
  • yabancılara high red thin şeklinde heceletildiğinde orjinaline yakın şekilde telaffuz edebildikleri bir isim
  • her akşam 45 dakika boyunca babaannesinin bağırmasına rağmen eve girmeyen tüm mahalleye ismini ezberleten yan komşunun oğlu
  • eskiden hepimiz için sadece bir isimdi belki, belki o yüzden bu başlık bu kadar ilgisiz kaldı hor görüldü.
    ama artık öyle değil, böyle; okan bayülgen bir süre yanında saçmalattığı hayrettin'i adam etme konusunda ısrarcı olacak ki adından bozduğu program yapımıyla ya da daha fenomen olarak kendi adını taşıyan ilk programıyla hayrettin'i ekranlara "kazandırıyor". evet programın adı hayrettin, yakındaymış, bir de star tv'deymiş. çok da rezil bir tanıtımı var burda. kötü olmasından öte rezil diyorum ve bunu özellikle kullanıyorum zira koca bir yapım şirketi, koca bir kanal, bir internet oyuncağının sunduğu hizmeti kullanarak hazırlamış -e bi zahmet ufak tefek eklemeler yapmışlar tabi, haksa yemeyelim- bu teaserı. yani şöyle söylemek mümkün -bilmeyenler için- bir siteye yükleyeceğiniz bir fotoğrafla aynısından size de yaparlar o da yaklaşık 5 dakika sürer. ayıp ayıp. tüm bunların ışığında -ki aslında bunlar yalnızca bahanelerdir- bu yapım tutmaz diyorum. yalnız girseydi üç beş giderdi, okan gazı olduğu için biraz daha sıkar ama sezonu tamamlayamaz arkadaş. böyleyken böyle.
  • olmayacak tutmayacak bir program ve bu programı yapan adam.
  • yine, yeni, yeniden: hayrettin yapma
hesabın var mı? giriş yap