• cuma vaazı verir gibi konuşan spor yorumcusu
  • bay "noktasında".
    aslında akıllı ve bilgili bir çocuk ama her cümlesinde "noktası" ya da "noktasında" sözcüklerini kullanması onu acayip itici yapıyor. çekin bu iki kelimeyi dilinden, fener tutulmuş tavşan gibi kalacak ortada.
    bu hâliyle antipati "noktasında" sınırları zorluyor.
  • uzun yıllar zaman gazetesinde yazdıktan, spor servisini yönettikten sonra aspor'da devam eden, patron tercihi konusunda istikrarlı, burun estetikli ve karadenizli spor yorumcusu. adamı a spor'da görünce kim bu dingin konuşan adam diye düşündüm, geçmişini görünce peh dedim.
  • sahur programı tadında spor programı yapan zat. üç kelimeyle söyleyebileceği şeyleri 28-30 kelimeyle anlatıyor.
  • futbolun kompleksliği ve derinliği bu beyefendinin bilişsel kapasitesinin çok üstünde kalıyor. kariyerini fayans ustalığı yönüne çevirmesi sonucunda çok başarılı olabileceğini düşünüyorum.
  • olm bu nasi bi kolpacilik lan, utanmaz herifler sizi:

-hayri abi, palmeiras’tan lucas lima konusuluyor fenerbahce icin. ne dersin katki saglar mi?
    -tabi lima onemli meziyetlerle donanimli bi oyuncu. ama oyle asiri muhtesem bir potansiyeli oldugundan da soz etmek ne kadar dogru olur bilmiyorum. tabi brezilya futbolu diyince o goz zevkine hitap eden sanatci dokunuslari unutmamak lazim.

hashkskala. bunlari soylerken de telasla ayagini bacagini salliyo. hic izlemedim, bilgim yok desen kendini boyle kucuk dusurmeyeceksin utanmaz herif. hala guluyorum lan.
  • tam bir kahvehane yorumcusu. dinlerken size birşey katmaz, ufkunuzu açmaz bilinen durumları söyler dile getirir.

kısacası zaman kaybıdır.

tıpkı aspor kanalı gibi...
  • (bkz: sakin güç)
  • beyaz futbol'da rok'un yerine geçmesi gereken yorumcu.
    aynı enerji, aynı fırlamalık, aynı coşku kendisinde fazlasıyla var.
hesabın var mı? giriş yap