şükela:  tümü | bugün
  • yeni mudanya belediye başkanıdır
  • mudanyalılara yakışan başkan. darısı ankaralıların başına.
  • mudanyamızın yeni belediye başkanı olduğunu şöylemiştim

http://www.mynet.com/…sonra-aracini-verdi-1152831-1

böyle bir durum söz konusu helal olsun deditttirmiştir fakat @4'ün de dediği gibi şov mu değilmi ileride göreceğiz
  • ve bu arada bir edit geçeyim mudanyanın yerlisi olduğumuzdan o teyzeyi tanıyoruz o teyzenin hakkı kesinlikle ödenemez . naciye teyzemiz mudanyadaki çoğu eski arkadaşının mezarını şu an sulamaktadır bütün gün mezarlıkta geçiriyor ve oranın temizliğini bakımını her işini yapıyor hatta geceleri orda kalıyor bunun karşılığını önceden almıyordu fakat belediye küçük bir maaş bağladı geçinip gidiyor , her bayram dedemin kabrini ziyaretimde naciye teyzemizlede konuşuruz cok güzel hikayeler anlatır
  • kampanyasinda soyle bir reklam videosu kullanmis belediye baskani. muzigi, secim muzigi icin, oldukca guzel.

yav bir de onceki baskan ayda 4500 lirayi nasil kiyipta kiralik arabaya vermis anlamadim. oha oha.
  • makam arabasını halka veren belediye başkanı olarak ilk icraatını gerçekleştirmiştir
  • ilk icraatları ile tebrik edilesi başkan.
  • kendisi hakkında birçok sitede haberi olmuş bursa'nın mudanya ilçesi chp'li belediye başkanı.

ilgili haber

ayda 4500 lira ne demek? ilk icraatini yapmış. umarız ki bu davranışı birşeylerin tetiklenmesinde etkili olur.
  • adaylığını öğrendiğimden itibaren desteklediğim belediye başkanıdır.. kendisine destek veren ekiple ilk tanistigim gunden itibaren bu ulkede guzel seyler olacagina dair umutlarim artti benim.. seçim ofisine gidip bana belediye başkan adayınızı anlatın dediğim genç,yaşlı herkes gözleri dolarak anlattı onu.. tertemiz dedi hepsi.. çalışkan dedi.. ama en önemlisi gecmis yillarda siyasi tartismalar yuzunden surekli kendi kendiyle savasmis chp ilçe örgütünün bu seçimde onun adaylığıyla toplanabilmiş ve gözünü kırpmadan sabah 5 akşam 11 çalışmış olması.. bunu sağlayabilmek kolay değildir, siyasete girmiş tanıdıkları olanlar bilir.. halka arkasında durabildiğin bir adayı anlatmak başka bir motivasyondur.. neyse bunların hepsini geçiyorum, makam odasının kapısını söktürmesi, belediyeyi bağımsız denetim firmasına denetletecek olması, mal varlığının belediye kapısında asılı olması vs. alışık olmadığımız türden icraatler.. bunun yanında projelerinin de hem teknik, hem ekonomik, hem sosyal olarak değerlendirilmiş olduğundan emin olabilirsiniz.. bundan sonrası sistemli çalışmaya kalıyor ve bu bahsettiğim caliskan ekibin yapamayacağı birşey değil.. tabi bir de baktık yürümüyor ya da yanlış yürüyor kapısı olmayan makam odasına girip "neler oluyor" diyeceğimizi de çok iyi bildiğinden aldığı sorumluluk büyük..