şükela:  tümü | bugün
  • adanaspor'un son 3 maçında kaleyi devralan 02.10.1993 doğumlu gelecek vaat eden kalecisidir. alt yaş kategorilerinde milli takım kampına çağrılmışlığı da vardır. geçen hafta ptt 1. lig haftanın karmasına seçilmiştir.
  • umarım bana lafımı yedirir, hiç bir zaman bunu silmicem ama;

adanalı kontenjanından birini almasa ölecek olan fatih terim'in fantazilerinden biridir.

(bkz: serkan kırıntılı)
  • adanalı kontenjanından değil, fatih terim'in ikinci lig fantazisi yüzünden çağrılmıştır milli takıma. geçen sezon 3.lig (4.lig oluyor bu aslında)'de payaş belediyespor'da oynarken bugün a milli takım kadrosunda yer bulmuştur.
  • ilerde gs'de oynayacak denilen eleman. isimden kayıp olsa da kalıpları uygun. ikinci kalecilik için çok ideal. neyse bakalım nerelerde göreceğiz. takipteyiz.
  • a milli takıma çağrılmıştır.
  • geçen sene ptt birinci lig maçlarının çoğunu izledim. kendisi kesinlikle, gelecek vaad eden bir insan olarak adanaspor maçlarında dikkatimi çekmişti. bu kadar çabuk milli takıma çağrılması ise, yeteneğinden daha çok fatih terim'in alt ligden milli takıma oyuncu çağırma gibi bir hobisinin bulunmasındandır diye düşünüyorum.

tanım: gelecek vaad eden bir kaleci.
  • türkiye a milli futbol takımı'nin euro 2016 elemeleri icin kritik onem tasiyan son iki maci icin kadroya dahil edilen ptt 1.lig futbolcusu. ikinci ligden milli takima cagrilan tek futbolcu kadroda.
  • imparator'un yea bakin ben ilgileniyorum takip ediyorum parami hak ediyorum diye sirf gosteri yapmak icin ya da futbolcunun piyasasini arttirmak icin yapmis oldugu secim. gecen milli maclarda da batuhan'i davet etmisti misal.

ha ozunde iyi futbolcudur olabilir saygi duyarim. basarilari devam etsin insallah.
  • kendisinden 4 yaş küçük bünyamin akyüz diye kardeşi olması lâzım.

o da kaleci. yıllarca milli takımın kalesini korudu. konyaspor'un altyapısından çıkıp sırasıyla psv eindhoven, ac milan, as roma, napoli ve celta vigo takımlarının formasını giydi.

özetle, yetenek genetiktir. bu çocukta gelecek var. abisi gibi olursa başarılı olmaması için hiçbir sebep yok.

tabi bu bahsettiklerim fm 2015 evreninde sene 2031 yılında gerçekleşiyor.

(bkz: mesela yani)