şükela:  tümü | bugün
 • videodan anladığım kadarıyla, mahallenin itlerinin, mahallenin safını kafaya alıp, hatta dövdüklerini gösterir durum karşısında edilen serzeniş.

  bilmiyorum abi, ben gülemiyorum. acıyorum adama. kim bilir ne eziyet ediyorlar adama.
 • tam metin : sikecem yapacağınız işi ya amına sokarım yav. hayvan gibi şii yapıyorsunuz ya. dinime imanıma hepinize de bi depük vursam var ya yuvarlarım atarım ha. ayı gibi giriyosunuz lan. kime ağza giriyor kimi burna giriyor. ????? azımıza burnumuza giriyor kimi şiy ediyor. sikecem yapacağınız şeyinde şii şiyide ya
 • "sikicem yapacağınız işi amuna sokarım yauv"dan sonra gelen serzeniş. son zamanlarda tek eğlencem, mükemmel yauv. cidden hayvan gibi şey yapmışlar.
 • ilk izlendiğinde komik gelmeyen, hikayesini bilmeden izleyenlerin bir bok anlamayacağı ve gülmeyeceği video.

  olaylar şu şekilde gelişiyor; videodaki abimiz (bkz: sönmez alev) sivas'ın yapalı köyünde ikamet etmektedir ve 1995 yılında almanya'dan getirdiği kamera ile malkoçoğlu filmlerinin kendince yeniden yorumlamak ve sinemaya yeni bir soluk katmak istemektedir. çekimler sırasında kiminin ağıza kiminin burna girmesi sonucu verdiği tepkilerle güldürmüştür. her anadolu insanı gibi samimi ve doğaldır.
 • yeni değildir.
 • boku çıkıncaya kadar esprisi yapılacak yeni fenomen.

  ilk üç gün ben de şaaptım
 • martin scorsese kadar saygı duyduğum bir idealistin videosu. adam yönetmen olmak istiyor, çabalıyor, dayak yiyor, amatör oyuncularla uğraşıyor. bir ed wood gibi yılmıyor. makara kısmı bir yana harbiden böyle bir şeyle uğraşmak istemek bile saygı duyulası.

  bu arada bunun bin kafa komiği ve daha bütçelisi : (dikkat kalbi olanlar izlemesin)

  http://alkislarlayasiyorum.com/…da-kaybolan-umutlar

  bunun yönetmeni uslu durmamış ve ikinci denemesinde başka manyaklıklara bulaşmıştır. onu da bulursam post edicem. yönetmenin tipe dikkat :)

  kill the actors vol 2 :

  http://alkislarlayasiyorum.com/…da-kaybolan-umutlar
 • eskiymiş ve sivaslı malkoçoğluymuş. ama interenette vine fenomenleri tarafından yeni popüler edildi. veya ben öyle biliyorum
 • sevdicekle şömine başında şarap içip bir yandan kedi seven, edebiyat ve şiir aşığı, yalnız ve kitlelerin sıradanlığından uzak ekşicilerin hunharca güldüğü video.

  vay mını sikiiim...

  adama sınırdan düşman girdi desen ben antimilitaristim deyyu, metrobüs görünce ülkeden siktirip gitmek başlığına koşayu, geceleri ekşi itirafa girip ağlayan palyaço hikayeleri anlatayu... sonra buna güleyu...

  ben anlamadım...

  komik.