şükela:  tümü | bugün
134 entry daha
  • gecen hafta kotu bir deneyim yasadim. hafta sonlari koy evimizde yemek verdigimiz 2 gun bahceden cikmayan sahipsiz ve hicbir saldirganligi olmayan sokak kopegini 3 avci vurmus. ben kopegimi vurdunuz diye sordum gecerken avcilara kopegin bagirislarini duyunca ama yok abi kopegi niye vuralim sesten korktu dediler. bende hava da kararmaya yuz tuttugundan inandim ibnelere. sonucta avciysa gercekten yemeyecegi hicbir ava hatta oldurucu atis yapamayacagina inanirsa yiyecegi bir ava bile sikmaz avcilar. poze kullanirlar etik icin. lakin avci gorunumlu ibnelerin yalan soyledigini ertesi hafta kopek gelmeyince anladim. korkup kactigini soyledikleri istikamette 50 m gittim ki can vermis bizim maco :( velhasilkelam bu serefsizlere yasal olarak bir yaptirim var ise yardim eden olur belki diye bu basliga yaziyorum. varsa soyleyin icime dert olmasin yapayim yasal bir yol. bu arada merak eden olursa macoyu aldim guzelce gomdum. umarim seref yoksunlarinin olmadigi daha guzel bir boyutta ozgurce kosup hic aclik cekmedigi bir yerlerdedir. yardimci olan olursa simdiden tesekkurler. moralini bozduklarimdan da ozur dilerim.
7 entry daha