şükela:  tümü | bugün
  • şahıs adı üstünde hayvan* gibidir. hastanede oturmakta, tahlil sonuçlarını beklemekte, bekleme esnasında da "wooarrrgh booeeehhhh" gibi sesler çıkarmaktadır. doktorların görevi ise bu arkadaşa kısır olduğunu söylemektir. doktorlar bu tehlikeli görevi birbirine yıkmaya çalışır, olaylar gelişmesin diye dua ederler.
  • 2 dakikada feysbuk hariç diğer sosyal medya araçları (instagram, twitter, snapchat) b.klayan suserdır.
  • buyrun benim.

bu kadar kısa sürede stalker sahibi olduğumu görmek gözlerimi yaşartı. sanırım isim babam olan levent kırca da yaşayıp görebilse gözleri yaşarırdı.

ne demişler memişler? bir suser sevenleriyle ve sövenleriyle vardır...
  • başarısız, seviyesiz, gereksiz bi troll.
    olmamış bu.
  • yalan yanlış bilgilerle insanları kanada hakkında yanıltan zat-ı muhterem.

"kanada'nin g20 ülkeleri içinde türkiye'den sonra en kırılgan ekonomiye sahip olması" demiş. gören de sanacak ki g20 türkiye ve kanada'dan oluşuyor. herşeyi geçtim kanada'ya gelene kadar g20'de ekonomisi kırılgan güney afrika, meksika, suudi arabistan, brezilya ve italya var be. hiç mi ekonomi takip etmezsin sen.
  • kanada'nın içini dışını bilen, ekonomisinin gerçekten ne durumda olduğunu güvenilirliği tartışılır internet sitelerinden değil de yaşayarak öğrenen yazar.

herkes herkesi eleştirebilir ama bilip bilmeden ukalalık edince gülünç oluyor. bana kanada'yı anlatmaya çalışacaksanız hiç başlamayın, cahil troll durumuna düşmekten başka işinize yaramaz. yok eğer kişisel gareziniz varsa (şu yukarıda yazarcılık oynamaya çalışan çaylaktan bozma arkadaşı tanımam, iş ki o beni bir yerden tanıyorsa diye söylüyorum) da bari vurabileceğiniz bir yerden vurun da kendinden güçlü çocuklara sataşıp dayak yiyen yeni yetme bıçkın pozisyonuna düşmeyin.
  • paçalarından cehalet akan bir troll.

tüm entrylerinde bu duruma şahit olabilirsiniz, arabayı lüks ihtiyaç olarak tanımlar, psikoloji bölümünden mezun olan adamı lise mezunu olarak tanımlar, kanada ekonomisini kırılgan olarak tanımlar. her konuda kısıtlı bilgisiyle bilirkişi gibi cahil cahil yorumlar yapar.