şükela:  tümü | bugün
  • değişik şekillerde aradım ama bulamadım. şöyle bir başlık olsada sahiplendirecek ve sahiplenecek arkadaşlara yardımcı olsak. petshoplardan ziyade böylesi daha güzel bence ..
  • hayvan sahiplenecekken bile dikkat etmekte fayda var, herkes dürüst değil ne yazık ki.
  • nedense pek ilgi çekmemiş olan veritabani.
    kedi sahiplendirmek isteyen varsa yeşillendirebilir. cins ırk yas filan onemli değil.

• böyle bir başlık arıyordum. tedavi ettirdiğimiz bir kedi var. fotoğraflarını sonra ekleyeceğim. 1.5 yaşında sokakta besledigimiz tatli bir kedi. çok sert bir tekme yediği için buldugumuzda arka ayaklari felç ic organları yer degistirmisti. 3 aylık yoğun bir tedavinin ardından şuan iyilesti tamamen.kisirlastiriyoruz ve bir sure daha veterinerde kalacak. sokağa salmak istemedik bu kısın ortasında. evde 3 kedi olduğu için alamıyoruz yoksa çoktan almistim. ılgilenenler bana ulaşırsa sevinirim. ıstanbul anadolu yakası.
  • biri erkek biri dişi 2 minnoşa ev arıyorum. bana bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mıdır? bir sayfaya, platforma yönlendirmeniz, hazırladığım ilanı sayfalarınızda paylaşmanız bile beni fazlasıyla memnun eder.
  • taşınan komşumuz kedilerinden birini burada bıraktı. 3 gün boyunca aç susuz binada kalmış yavrucağız. şimdi binadan da atılacak. acilen kalacak bir yere ihtiyacı var. geçici ya da kalıcı farketmeksizin yardım etmek isteyenler yeşillendirebilirler.

lokasyon: ankara

görsel

görsel
    görsel
    görsel
    görsel

görsel

edit: kediyi sahiplendirdim ama geri getirme ihtimallerine karşı entry yi 2 3 gün sonra sileceğim. ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
  • elimde yaklaşık 3 adet muhtelif boyutlarsada hamam böceği bulunmaktadır.
    hayvansever suserlara itina ile sahiplendirilir.
  • sitede yavru halde bulup güvenlikteki abilerle baktığımız minnoş kızımız, maalesef hamile kaldı ve 4 minnoş yavrumuz daha oldu. site sakinleri maalesef sıkıntı çıkardığı için yavrularla anneyi veterinere aldım.

yakında sütten kesilecek bu 4 yavruya acilen yuva arıyorum. rengarek pofuduk tüylü 1,5 aylık sokak görmemiş minnoşlara yuva olsanız keşke. mama ve kum desteği sağlayacağım her ay, yeter ki bir yuvaları, yumuşak bir yatakları olsun.
    ek kısa sürede fotograf ekleyeceğim.