• görsel
    görsel

yer istanbul bulunduğum şantiyede 2 adet yavru köpek var. çok uysal hayvanlar sahiplenmek isteyenler iletişime geçebilir.

edit: sahiplendirilmiştir.
  • bir hayvanı sokaktan kurtarmak dünyayı değiştirmeyebilir, ancak o hayvan için dünya sonsuza kadar değişir. satın almayın, sahiplenin...
    başlığa destek entry'si.
  • muhtemelen hiç yeri değil ama yazacak daha iyi bir yer bulamadım, yaklaşık 1 yaşında iki erkek kedim var, kızgınlık döneminde zor zamanlar geçiriyorlar. izmir'de yaşayıp çiftleştirmek istediğiniz dişi kedilerinize talipler, görsel
  • hayvan sahiplenecekken bile dikkat etmekte fayda var, herkes dürüst değil ne yazık ki.
  • (bkz: #128896487)
  • erkek maltese terrier, 4 kilo 400 gram. beyaz ama bakimsiz kaldigi icin epey kirlenmis.. bugun ic dis paraziti ve yikamasi yapildi tras ve diş islemleri bir kaç gün sonra yapılacak. sokak köpekleri parçalamak üzereyken kurtardım. terk edilmiş , bir suredir sokakta olduğunu tahmin ediyorum. sevgiye aç. zaten bir köpegim olduğu için ikinciyi sahiplendirme zorundayım. sorumluluk sahibi iyi insanlara sahiplendirmek istiyorum. görsel
    görsel
  • izmir için iki yavruyu sahiplendirmek isteyerek katıldığım veritabanı. lokasyon izmir. sahiplenmek isteyen mesaj atabilir.

zor bir başlangıçları olan iki bebek. biraz rahat etmelerini çok istiyorum.

“gri dişi, siyah erkek, ikisi de hastalık atlattı bir kaç gün içinde ikinci iç parazitlerini olacaklar, daha aşı olamayacak kadar küçüklerdi, şu an tahmini 1.5, 2 aylıklar. ikisi de gençlik hastalığı ve akciğer enfeksiyonu atlattı. doğumdan itibaren anne ile değillerdi, o yüzden zor oldu. ikisi yan yana sarılarak yatıyorlar eğer ikisini aynı anda sahiplenen olursa sahiplenecek için de daha kolay olur.”

görsel

görsel

edit: sahiplendirildi şükür.
  • ablamın balkonunda minoş bir anne kedicik 6 adet minoş bebe dünyaya getirdi. bebeler biraz büyüdükten sonra sahiplendirmek istiyoruz. kedim vahşi olmazsa ben de alacağım ama kedim döver güvenemiyorum.

ilgilenenler mesaj atsın lütfen. fotoğraf sonra ekleyeceğim.

not izmir' de yaşıyorum.
  • antalya'da bu kedimiz. british longhair. sahipleri yaşlı, bakamıyor artık. ömürlük bir yuva arıyoruz bu güzelliğe. kısırlaştırma ve irtibatta kalarak haberdar olmak şartıyla sahiplendirme istiyoruz. söylememe de gerek yok bence ama belirteyim yine de belirteyim, hiçbir ücret talebimiz yok.

görsel

görsel
  • arkadaşımın bahçesinde baktığımız kedi pamuk'un fıtığı olduğunu fark ettik ve ameliyat ile bu sorunu çözdük. bu esnada alerjisi olduğunu fark ettik, burun damlası başlanarak sorunu çözüldü. pansiyona aldık ancak buradaki giderlere de yetişemiyoruz. bugün ben geçici yuva olarak ofisim alıyorum ancak yönetim bu konuda sorunlu olduğundan burada da zaman kısıtlı bu yüzden tercihen izmir ve çevresinde acil yuva bulmamiz gerekiyor. ancak diğer illeri de değerlendireceğiz.

size ne vadediyoruz?
    -kısır, kısırlaştırma derdiniz olmayacak.
    -dişi.
    -yaklaşık 2 yaşında, karakteri oturmuş, evde terör estirmez, aşırı sakin.
    -poz verirken kulağını katlıyor, arkadaşlarınıza yutturabilirsiniz.
    -dost canlısı, ikinci kedi olur.

sizden ne bekliyoruz?
    -cam ve pencerelerinizde tel olmasını bekliyoruz. zira kediler bir kuş veya sinek gördüklerinde balkonda olduklarını unutup atlarlar. zemin katta iseniz de kaçabilir. pamuk'un alerji sorunu yüzünden kaçması onu öldürebilir.
    -bize rutin olarak fotoğraf göndermenizi bekliyoruz. izmir'de iseniz gün bile yapabiliriz.

bunlar dışında, olabilecek her sorunda destek olacağız. zeytin gözlümün artık bir yuvası olsun :,)

işte zeytin gözlüm:görsel
    görsel
    görsel
    görsel
    görsel
    görsel
hesabın var mı? giriş yap