790 entry daha
  • 6-7 yaşlarındayken bayram ziyaretinde akrabanın evine gitmiştik, koçu seveyim dedim. ben koşuyorum bu geliyor, çocuk aklıyla kapıya yöneldim. açana kadar koç kafayı popoma bir koydu kapıya yapıştım. bu sefer de can havliyle o koçu kovalamaya başladım, arkadan akrabası geldi herhalde o da bir tane vurdu. durum böyle olunca diğer koçlar “ulan bi puştluk var herhalde” deyip birbirlerine, bana falan toslamaya başladı, ayırmaya çalışırken bi tos daha yedim, artık iyice sinirlendim herhalde ayı gibi böğürmeye başladım. bayram ziyaretindeki herkes koçların koyunların olduğu yere koştu. kapıyı açan koçların sahibine de koşa koşa biri tos yaptı fakat o ana kadar benim göğsüme, sırtıma gelen toslar koç sahibinin taştaşlarına gelince boşluğu fırsat bilen kangallar kapıdan geçti, koçların hepsini hizaya getirip bana kafalarını sevdirdi. bu davranış tesadüf, içgüdüsel olabilir bilemem fakat geçen gün koçun sahibini toslayarak öldürdüğünü izledim. yere düşsem öldürebilirlerdi belki, bilemiyorum. nomissizler çok pis vuruyor, adamın tek savunma mekanizması bu, suç bende.
hesabın var mı? giriş yap