şükela:  tümü | bugün
  • et yemeyi temel beslenme sanan kitleden sayıca azdırlar.
  • bitkisel protein ve hayvansal protein arasındaki farkı idrak edememiş salaklardan da sayıca azdırlar.
  • tuhaf bir kitledir. şimdi hacı, doğanın bir kanunu var, yimah buldun mu yiyeceksin, dayak buldun mu kaçacaksın, diyerek düz adam girişiyle cümleme başlıyorum. doğada her canlı ihtiyaç hissettiği anda başka bir canlıyı mideye indiriverir. bu canlı ister hayvan olur, ister ot, bu tamamen ihtiyaç sahibi canlının beslenme tarzına göre değişir. buraya kadar herşey doğal amk.

doğal olmayan şeye gelirsek, insanoğlu denen organizma çocuğudur. doğada hiçbir hayvan keyif için bir başka hayvanı öldürmez. aslan, kaplan bile karnı doyduktan sonra kıçında gezen antiloba, zebraya el sürmez. köpekbalığı bile karnı tok olduğu zaman burnunun dibindeki balığa, ıvıra zıvıra saldırmaz. ama insan denen şerefsizin yavrusu bile gücünün yettiği diğer canlılara işkence ediyor. keyif için böcek eziyor, kedi kesiyor, yaprak, dal koparıyor. bu nasıl bir kafa yapısıdır anlamıyorum. yaradılışınızı skeyim lan. o yüzden akıllı olun. kitle mitle dinlemem, zkerün. eyyorlamam bu kadar.
  • bu insanlar göbek salatayı keserek işkence etmemek için bütün olarak yutarlar.
  • bu olaya girmek istemiyorum ama b12'nin sadece etten alınacağını savunanlardan illallah geldi yani.
    internette sayısız kaynak var bunun için. açıp okuyun lütfen.
    vejetaryen tartışmasında b12 eşiği artık aşılsın!

edit: ne haklı ne haksız kitledir.

edit2: öyle detaylı anlatmış ki allahın sapığı, kimbilir nerelerde, kimlerle...

kardeşim burada böğüreceğine al hepsini git. ne kadar çok detay biliyorsun, anlatımına bakınca ağzının tadına da uygunmuş, ye hepsini git.

salak.
  • at izine karışmış it izlerinin sahibir.
  • (bkz: #40328864)
  • canlı canlı yemeye çalışmadıkça katılmadığım tespittir.
  • şaşlık yemekten geri durmayan elitist bireyleri de ihtiva eder aynı zamanda.