şükela:  tümü | bugün
  • bizler anaaa ne hoş, anaaa ne ilginç, dur bi fıstık atayım diye dolaşırken hayvanat bahçesinde, kafeslerin, tellerin arkalarında, kuş evlerinin içlerinde ne muhabbetler dolanır, ne geyikler edilir bilir miyiz acaba? işte bu sohbetlerdir hayvanat bahçesi diyalogları.

kuşlar bölümü
    - ablaaaa bak turkuaz bi kolye getirmiş bana leylek levent afrikadan yaaaa
    - bu oğlan sana vurgun kızım, vurgun, demiştim sana
    - aman ablaaaaa istemem, yılın yarısı yok ayolll
  • zebralar bölümü
    - zeki, ne bu üstündeki ayılı pijama? çıkart bakiiim çabuk
    - ama anne yaaaaaa, hep çubuklu, hep çubuklu
    - çıkart çabuk, çıkart, çubuklu tabii, yeni adet mi çıkartacaksınız başıma zibidiler!!!!
  • aslan*-ooo hacım günaydın,nassın ya?
    ayı-off sorma ya kolumun üstüne yatmışım,feci tutulmuş.oynatamıorum.
    aslan-valla 1 ay kadar horladın,sonra bakıcı dürttü bi seni,sustun.
    ayı-abi ben kendimde miyim sor bi.elimi yüzümü yıkiim ben en iyisi.
  • kaplumbagalar bolumu
    - kadir abi , kadir abi, lale devrini anlatsana bize noooolur
    - aman be çocuklar, sırtımızda bi mum maymun gibi dolaşırdık bahçelerde, hatırlatmayın bana o günleri allahaşkına yaaa
  • erkekzurafa: sevgilim boynum tutulmus bi masaj yapar misin
    disizurafa: cok yorgunum be hayatim
  • yilanlar bölümü
    - sssssssssssaaaaadık , şşşşşşşşşurrrrdan bi ssssssigara uzatssssssssana nooolur
    - yakup abi ssssssssen de abarttın ama bu kaçıncı ama bugün yaaaaa? ssssssssssssss
  • erkekayi: ben biraz kestireyim su kenarda
    disiayi: kalk magarana yat, butun kis usursun orda
  • tikimaymun(¿): ay sekerim goruyo musun lamalarin kafesini.. en adi demirden yapmislar.. kumlari filan pis.. ay vallahi inananimoyurm yaaane.. ustelik bugun yerli muz verdiler.. uf
    sosyalhoroz: hepimizin kafesini bi sirket ihaleyle yapti bi kere.. ayni hepsi.. hepimiz esitiz..
    aristokratbulbul: hayir bi kere benim kafesim altin olmaliydi.. esit degiliz olmamaliyiz
    umarsizhollandainegi: mö?
    gelgectavsan: havucu mu kim caldi lan?
    kurnaztilki: iyi bu teli biraz daha kanirttim.. aksama tavuskusu yiyecem insallah
  • insan1: meraba..
    insan2: meraba..
    insan1: butun gecedir burdayim, sizden cok etkilendim
    insan2: ben de sizi begenmistim
    insan1: benim ev bos
    insan2: evet bu kulup beni de sıktı.. gidelim bence..
  • maymunlar bolumu
    - mahmut abi bizim kıçımız niye böyle pespembe yaaa, utanıyom yaaaa, offf yaaa
    - ziyaret saatlerinde arkanı duvara, ağaca verecen mithatçım, bak bana, oooh, görüyorlar mı? hayırrrrrrrr