şükela:  tümü | bugün
  • şüphesiz ki bu klasmanda erkek deniz atları güçlü bir adaydır. adamlar yeri geldi mi hanımcı yeri geldi mi de hanım oluyorlar direk.
  • öncelikle: direkt.

sonralıkla, kesinlikle ve kesinlikle imparator penguendir. kılıbık.
  • yavrularını bir doğurmadığı kalan balıkçıktır.
    (bkz: çamur zıpzıpı)
  • '' hermafrodit canlıların -örneğin: salyangoz, solucan, sümüklü böcek- mgtow ustası olduğu alemde varsın bana hanımcı desinler. '' -bir hanımcı hayvan
  • angut kuşu
  • adını hatırlayamadığım bir derin deniz balığı vardı dişinin vücuduna yapışıp onun vücuduyla bütünleşiyordu hayatını dişinin kuyruk kısmında geçiriyordu. deniz atıyla beraber bu balıktır. fener balığı tarzı birşeydi.

edit : lophius piscatorius isimli fener balığıymış
  • (bkz: denizatı)

hamileliği bile üzerine alarak hanımcılıkta çıtayı arşa çıkarmıştır.
  • kesinlikle kargadır. az önce gördüm daha. adam kocaman bir çalıyı sürükleye sürükleye çıkardı çınarın dalına. orada yuvayı inşa etmekle görevli dişi karga baktı inceledi biraz sonra tuttu çalıyı aşağı fırlattı. bu ibne de kuzu kuzu indi aşağı daha estetik bir çalı aradı. püü ulan sana kişiliksiz dedim. düşen çalıyı alıp dişi kargaya doğru fırlattım. emeğe saygı bitche dedim ona da.
  • çardak kuşu.. bu kadar muazzam yuva yapmayı nasıl başarıyorlar?? o nasıl bir gösteriş, o nasıl zerafet.. sapır sapır romantizm akıyor aşklarından... o renklerin büyüsü...