• para iyi hoş, ama kültür eksik kalmış
  • üst düzey yönetici ? 5460 dolar ? fitre , zekat verirdik haberimiz olsa
  • ya bu beni paradan başka bir şey olarak görmeyin. karakterim, çevrem, zevklerimin hiçbir önemi yok demek. kendinizi nasıl bu kadar küçük düşürebiliyorsunuz?
  • bay sevgili mi buluyormuş?
  • öncelikle bayan sevgili nedir?
    insanların maddi durumu iyi olunca yanında promosyon olarak sevgili mi veriliyor birader?
    son olarak derdini ....
  • komple kafa yoksa demek ki.

yoğusam ihtimal mi canım.
  • tavsiyem kendine uygun bir erkek sevgili edinmen. hayvan gibi sevsin seni.
  • öncelikle “bayan” değildir o “kadın”dır kardeşim. bayan olsa duramazdın.
    akabinde sen eminim kadınlara ilk tanışmada iş-güç konuları açıyosundur ve sıkıyosundur. hiç bir kadın seninle iş konuşmaktan zevk almayacaktır emin ol. onların istediği senin işlerinin zorluğu değil ordan ne kadar kazandığın da değil, senin o kazancınla ne kadar eğlendiğin ve eğlendirdiğindir.
    edit: imla ve bilgi girişi.
  • böbürlenme içeren bir kişisel problemdir.
    prim vermeyelim.
    bunu yazanı hatırladım. geçmişte çok sayıda troll entrysi bulunan bir organizma.
  • bu arkadas gormemislik yapmış. bu karakterle tabi duzgun bir kadın bulması zor. ne demişler adam olamamissin diye. evet doğru adam olamamış. bir kere mütevazı olacaksın. paranın olduğunu pek bilmeyecek ki sana paran için yaklaşmasın. parani ilk önce giyim kuşamına, daha sonra ihtiyaç sahiplerine, daha sonra da sokak hayvanlarına harcamayı öğrenmen lazım.

bir de 300 kişiye hükmetmek ne demek ya. valla okuyunca çok üzüldüm. abi hangi dunyadansin sen. nasıl egon tatmin olmuş öyle. eve gidince yine elizabeth yine elizabeth. üzüldüm gerçekten.

bu kafa yapını degistirmedigin sürece sadece ınstagram kızları ile beraber olursun.
hesabın var mı? giriş yap