şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle ben demiyorum, şahsi fikrim değildir ve kesinlikle bu fikre katılmıyorum.
    başlık karakter sınırına takılacağından aslında şu olmalıydı;
    "hayvanlar yerine suriyelileri besleyelim diyen kadın"
    evet, ben yorumu sizlerin huzuruna bırakıyorum sevgili sözlük.

instagram story 1
    instagram story 2
    ınstagram story 3
  • üşenmedim, bu "düşünen" arkadaşa birkaç soru sorabilmek için instagram'dan arattım; ama profil açıklamasındaki notu yüzünden üzülerek elim boş döndüm.
    üşenenler için profil açıklamasında ne yazdığını paylaşayım sizinle:

"2011 urfa lahmacun güzeli-osmanlı torunu
    soran olursa eski sevgilimdi dersin hawan olur
    (not: erkekleri ve açık bayanları kabul etmiyorum)"
  • sokak hayvanlarını bizler aldık petshoplardan, köpeği yavrulayan arkadaşlarımızdan, belediyelerimiz kısırlaştırmadı zamanında, hepimiz suçlu olmasak da sorumluluğu bir şekilde bizim boynumuza, bu belirli ölçüde kabul edilebilir, yine de dayatılamaz. ama bu mk ülkesindeki savaşı biz çıkarmadık, bizim adımıza karar veren birkaç şahsın etkisi olmuş dahi olsa(olmamıştır hiç canım) bunun sonuçları bizi etkilememeli, ha demiyorum ki almayın beslemeyin,yardım eli uzatmayın ama bunlar nankör abicim, sokak köpeği seni tinerciden tecavüzcüden korur,sadıktır, bu iki ayaklılar bitleri kanlanınca haraç keser, tecavüz eder. karar tabi yine büyüklerimizin ve o da bizim aleyhimize yine amına koyayım.
  • sokaktaki herhangi bir insan zırvası.

ya şu salak salak insanların her dediklerini bu ortama taşımayınız.

kim bu arkadaş ? vasfı nedir yaptırımı nedir ? neler yapabilir? otoritesi nedir ?

(bkz: stop making stupid people famous)
  • trollük bile belli bir zeka gerektirir.

(bkz: susun beyler deli konuşuyor. konuş deli)